Wiadomości z Garwolina

Garaże OSP Żelechów oddane do użytku i poświęcone

Dodano:
garwolin - Garaże OSP Żelechów oddane do użytku i poświęcone

8 grudnia w Żelechowie odbyła się uroczystość oddania do użytku i poświęcenia garaży OSP Żelechów, po przeprowadzonej modernizacji wraz z przekazaniem sprzętu strażackiego jednostkom z gminy Żelechów. Organizatorami uroczystości byli burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz i prezes Zarządu OSP w Żelechowie Grzegorz Rosłaniec.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, wśród nich Grzegorz Woźniak – poseł na Sejm RP, Mirosław Walicki – starosta powiatu garwolińskiego z wicestarostą Iwoną Kurowską, Bartłomiej Kozyra – sekretarz powiatu garwolińskiego, Krzysztof Tuszowski – komendant powiatowy PSP w Garwolinie, Albina Łubian – wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa mazowieckiego, ks. prałat Eugeniusz Filipiuk – proboszcz parafii Żelechów, radni Rady Miejskiej w Żelechowie z przewodniczącym Danielem Kocielnikiem, Beata Talarek – sekretarz gminy, Beata Kosyra – skarbnik gminy, Robert Kapusta – kierownik Posterunku Policji w Żelechowie, Jacek Bogusz – wiceprezes Zarządu OM-G ZOSP RP w Żelechowie, Jan Dziubak – komendant Miejsko- Gminny ZOSP RP w Żelechowie, Daniel Staniszewski – kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Żelechowie wraz z zastępcą Andrzejem Wójcikiem.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 72

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

kapelusznik (, #IP 30dd53eb15) Odpowiedz

ten kapelusz taki wielki żeby jaśnie pANIĄ zauważyć że jest.Na western się nadaje żeby ją na lasso złapać

bedok (, #IP 3e4b356ba8) Odpowiedz

hciałbym zawiadomić że w dniu jutrzejszym odbędzie się uroczystość w OSP w Pcimiu górnym z okazji zakupu 335 rolek bardzo delikatnego papieru toaletowego ( tu mały slogan rklamowy ,, delikatne wymaga delikatnego ,, ) przeznaczonego do uzytku wewnetrznego OSP w Pcimu Górnym w uroczystościach weżmie udział vice straosta powiatu Garwolińskiego cała na biało i w kapeluszu . Pakup papieru toaletowego okazała się kluczowym i niezbędnym produktem a jednoczeńie okaza do kolejnego świeta z udziałem naszej pani starosciny I znowu będą głupie minki do obiektywu aparatu Pozdrawiam wieczny krytykant tej pani

obserwator (, #IP 0621a79b90) Odpowiedz

A kto to w tym białym kapeluszu.