KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Pakujemy na szaro - akcja Fundacji Tętniące Życiem

Dodano:
garwolin - Pakujemy na szaro - akcja Fundacji Tętniące Życiem

Bądźcie z nami 14. oraz 21. grudnia na Skwerku Solidarności w Garwolinie od godziny 9.00 do 13.00. To będzie super akcja! Kupiłeś już prezenty i zaczynasz zastanawiać się nad tym, jak je zapakować? Szukasz błyszczących papierów i wstążek? A ile co roku wydajemy pieniędzy na opakowania, które tuż po Wigilii trafią do śmietnika? Fundacja Tętniące Życiem wychodzi wszystkim naprzeciw i pakuje na szaro!W tym roku i Ty możesz mnożyć dobro i wesprzeć fundację. Wystarczy, że przyjdziesz do elfów z prezentami, a one zapakują Ci je w papier, który pochodzi z recyklingu. To będą znacznie bardziej kolorowe prezenty, niż Ci się wydaje – właśnie dzięki Twojej pomocy!
Szary papier to najbardziej niezwykły papier, który nie jest ani kolorowy, ani błyszczący tylko pełen miłości, braterstwa i dobrych uczynków! W końcu cuda nie zdarzają się tylko pod choinką…

Czyń dobro razem z Fundacją Tętniące Życiem.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.