KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Kobieta zginęła w pożarze budynku mieszkalnego w Talubie

Dodano:
garwolin - Kobieta zginęła w pożarze budynku mieszkalnego w Talubie

Wczoraj około godziny 17.30 strażacy otrzymali informacje o pożarze budynku mieszkalnego w Talubie. Pożar przyniósł tragiczne skutki. Zginęła w nim starsza kobieta.

- O godz. 17.30 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze budynku mieszkalnego w Talubie. Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że pożar jest w fazie rozwiniętej i obejmuje cały budynek. Z informacji uzyskanej od osób postronnych wynikało, że wewnątrz może znajdować się kobieta w podeszłym wieku, która tam zamieszkiwała. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądów wody do wnętrza płonącego budynku, a po zmniejszeniu intensywności pożaru ratownicy w aparatach ochrony dróg oddechowych weszli do środka i znaleźli zwłoki kobiety. Następnie przystąpiono do prac rozbiórkowych i dogaszania pogorzeliska. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych pod nadzorem prokuratora zakończono działania. W akcji trwającej ponad cztery godziny uczestniczyły trzy zastępy PSP i trzy zastępy OSP – informuje asp. szt. Tomasz Biernacki z KP PSP w Garwolinie.

zdjęcie: Czytelniczka Justyna


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.