Ciekawe tematy z Garwolina

Nowa policyjna Kia będzie patrolowała gminy: Pilawa i Parysów

Dodano:
garwolin - Nowa policyjna Kia będzie patrolowała gminy: Pilawa i Parysów

Garwolińska komenda otrzymała kolejny nowy radiowóz. Jest to Kia Sportage, która została kompleksowo przystosowana do służby. Całkowity koszt pojazdu to ponad 110 tys. złotych.

11 grudnia 12.2019 Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie otrzymała nowy radiowóz Kia Sportage z silnikiem benzynowym 1,6l o mocy 177KM. Całkowity koszt pojazdu to ponad 110tys. złotych. Kwota obejmuje radiowóz już gotowy do działania i w pełni przystosowany do służby.

Środki na zakup pochodziły z budżetu państwa. Zostały przekazane przez Komendę Główną Policji, Miasto i Gminę Pilawa oraz Gminę Parysów.

W uroczystym przekazaniu pojazdu udział wzięło kierownictwo garwolińskiej komendy oraz burmistrz miasta i gminy Pilawa Albina Łubian i zastępca wójta gminy Parysów Bożena Nowosielska. Radiowóz został również poświęcony przez proboszcza parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie ks. Stanisława Szymusia. Pojazd na co dzień będzie pełnił służbę na terenie gmin: Pilawa i Parysów.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Śpiochy (, #IP 523ca841fe) Odpowiedz

No i KIA lata po Pilawskich rejonach... Głównie W nocy po wszystkich miejscowkach w których w spokoju mogą się wyspać smutni słuzbisci/sluzbistki :D

(, #IP 99c88629fa) Odpowiedz

fotograf chyba był pijany bo zdjęcia są jakieś nie wyraźne