Ciekawe tematy z Garwolina

Jedna jezdnia obwodnicy Kołbieli dostępna

Dodano:
garwolin - Jedna jezdnia obwodnicy Kołbieli dostępna

Wolę Ducką i Ostrowik ominiemy korzystając z nowej jezdni S17. Dostępna jest także jeden pas obwodnicy Kołbieli. Za lotniskiem w Góraszce w stronę Lublina pojedziemy korzystając z jednej jezdni nowej trasy.

„ Wykonawca dwóch odcinków S17 wprowadza zmiany w organizacji ruchu. Wolę Ducką i Ostrowik omijamy korzystając z nowej jezdni przyszłej ekspresówki. Przełożono również ruch na jedną jezdnię obwodnicy Kołbieli. Na całej trasie obowiązuje ograniczenie prędkości do 60 km/h i zakaz wyprzedzania pojazdów. Dziś dalsza część zmian. Za lotniskiem w Góraszce w stronę Lublina pojedziemy korzystając z jednej jezdni przyszłej S17„ - czytamy w komunikacie GDDKiA.

Fot. Archiwum GDDKiA

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Marco (, #IP f42e15217d) Odpowiedz

K..ludzie wam to niedogodzi

S-17 (, #IP 9e54aaf375) Odpowiedz

Poprawka - nie ma obwodnicy Kołbieli. Będzie wtedy, jak nie będzie tego ronda... Nie zaklinajmy rzeczywistości. Teraz jest nowa jezdnia i tyle.

qwerta (, #IP 814995d8fe) Odpowiedz

Tak, i jak ostatnio stało się około 15 minut, tak wczoraj stałam 35 minut :(

Dobrze że zgodnie z zapewnieniami od 6 grudnia (, #IP f909846273) Odpowiedz

Jedziemy po nowemu 4 pasami od Garwolina do Kołbieli. A zaraz, wróć. Nie jedziemy bo to tylko Budimex :D