KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Emilia Mazek udanie wbiegła w nowy sezon

Dodano:
garwolin - Emilia Mazek udanie wbiegła w nowy sezon

Emilia Mazek odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo (triumfowała w 2 poprzednich edycjach) w VIII Ogólnopolskich Noworocznych Biegach Ulicznych, które odbyły się w Parku Skaryszewskim w Warszawie.

Zawody  na dystansie 2 okrążeń parku – około 5.400m – rozpoczęły się o godzinie 14.00, przy dodatniej temperaturze, a rywalizację ukończyło 410 uczestników. Podopieczna trenera Stanisława Buszty rozpoczęła bieg bardzo odważnie i  zwyciężyła w znakomitym stylu w czasie swojego rekordu na tym dystansie – 20 minut i 7 sekund. Następna na mecie – Joanna Hass-Kalita z Warszawy, straciła do naszej zawodniczki aż 2 minuty.

Warto dodać, że Emilka przegrała tylko z pięcioma mężczyznami, co rzadko  spotyka się  na imprezach tej rangi. To zwycięstwo jest dobrym prognostykiem przed zbliżającym się sezonem 2020 i zapewne pozytywnie zmotywuje wszystkich biegaczy GKS”Wilga” Garwolin.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 2

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.