KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

I Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Dodano:
garwolin - I Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

W dniu 19 stycznia (niedziela) o godz. 15.00 w Gminnej Hali Sportowej w Maciejowicach odbędzie się I Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W programie występy zespołów, chórów, duetów i solistów ze szkół podstawowych i przedszkoli oraz Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Maciejowice.

Dodatkowo swoje umiejętności muzyczne zaprezentują uczniowie kółka muzycznego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Maciejowicach. Celem wydarzenia jest integracja mieszkańców gminy w duchu świąt, podtrzymanie tradycji śpiewu kolęd i pastorałek oraz poszukiwanie nowych pomysłów twórczych. Organizatorami wydarzenia jest Gmina Maciejowice oraz Gminny Ośrodek Kultury w Maciejowicach.

Wstęp wolny.
Organizatorzy serdecznie zapraszają.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.