KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Liga Bowlingowa 2019/2020 po V kolejce

Dodano:
garwolin - Liga Bowlingowa 2019/2020 po V kolejce

Piotr Prokurat, który do grudnia dość swobodnie podchodził do rozgrywek w Lidze Bowlingowej w Borowiu (miał wiele absencji) niespodziewanie wygrał V kolejkę. Pretendenci do tytułu: Arek Dłużniewski, Łukasz Osiak i Marek Kozłowiec znaleźli się tuż za nim.

Liga Bowlingowa 23 grudnia, Borowie
Najlepiej w eliminacjach wypadł Dariusz Rojek i wydawało się, że to będzie jego wieczór. Niestety po przejściu do półfinałów zagrał znacznie gorzej i przegrał ze swoim rywalem. Do półfinałów weszli też: Piotr Prokurat, Marek Kozłowiec, Arek Dłużniewski, Paweł Sabak, Daniel Głuchowski i Zdzisław Bąk. Piotr Prokurat pewnie wygrał dwie gry, tak samo jak Arek Dłużniewski i Daniel Głuchowski. Punktami bonusowymi podzielili się: Łukasz Osiak i Marek Kozłowiec. Zdzisław Bąk i Paweł Sabak nie mieli szczęścia.

W finale najlepiej rzucał Arek Dłużniewski, pokonując Marka Kozłowca i zabrakło mu tylko czterech punktów w klasyfikacji końcowej by wygrać z Prokuratem. W kolejnej rozgrywce finałowej Łukasz ograł Piotra. Końcowa klasyfikacja kolejki (od najlepszego) ukształtowała się następująco: Prokurat Dłużniewski, Osiak.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.