KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

310 tys. zł od powiatu dla Komendy Powiatowej PSP

Dodano:
garwolin - 310 tys. zł od powiatu dla Komendy Powiatowej PSP

Powiat Garwoliński przekazał 200 tys. zł na wykonanie dokumentacji projektowej nowej strażnicy dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie, 100 tys. zł na zakup samochodu pożarniczego i 10 tys. zł na zakup skokochronu.

9 stycznia 2020 roku w budynku Starostwa Powiatowego odbyło się oficjalne przekazanie porozumień pomiędzy Powiatem Garwolińskim reprezentowanym przez starostę powiatu garwolińskiego Mirosława Walickiego oraz wicestarostę powiatu garwolińskiego Iwonę Kurowską, a Państwową Strażą Pożarną w Garwolinie reprezentowaną przez komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Krzysztofa Tuszowskiego oraz zastępcę Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Tomasza Biernackiego.

Powiat Garwoliński przekazał środki finansowe dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie na wykonanie dokumentacji projektowej obiektu nowej strażnicy w kwocie 200.000 zł,  na zakup samochodu pożarniczego ( operacyjnego ) z wyposażeniem w kwocie 100.000 zł, na zakup skokochronu w kwocie 10.000 zł.

Środki trafią do KP PSP za pośrednictwem Funduszu Wsparcia Państwowej Straży Pożarnej.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

przedszkole (, #IP 77a869bfe4) Odpowiedz

Tylko 200 tys na dokumentacje? Macjejowice lekką ręka wydali 150 tys na dokumentacje nowego urzędu gminy.