KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Ciekawe tematy z Garwolina

Najpopularniejszy Dzielnicowy 2019r.

Dodano:
garwolin - Najpopularniejszy Dzielnicowy 2019r.

Do 31 stycznia 2020r. na terenie powiatu garwolińskiego można głosować na „Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2019”. W konkursie można docenić codzienną pracę policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców.

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie organizuje XI edycję konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2019”.

Zgodnie z założeniami rządowego programu „Razem Bezpieczniej”, dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym, odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną oraz wstępne, pierwsze diagnozowanie zjawisk patologicznych i kryminalnych w środowisku. Priorytetem pracy dzielnicowego winno być utrzymywanie bezpośredniego kontaktu ze społecznością lokalną przez co ma możliwość poznania opinii dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów, a przez to dedykowania precyzyjnych działań zaradczych zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom rejonu. Organizowany konkurs ma na celu, aby najlepszy dzielnicowy został wyłoniony nie tylko na podstawie konkursu opartego o wiedzę i umiejętności policjantów, ale przede wszystkim, aby zdecydował o tym ranking uzyskanych głosów mieszkańców.

REKLAMA:


Do oceny pracy dzielnicowego przez lokalne społeczeństwo posłuży ankieta w formie klasycznej i elektronicznej. Wypełnione ankiety można przesyłać na adres internetowy KPP w Garwolinie : kppgarwolin@ra.policja.gov.pl
W formie klasycznej ankiety dostępne są w siedzibie KPP Garwolin i w podległych Posterunkach Policji na terenie powiatu garwolińskiego oraz w recepcjach urzędów miejskich i gminnych

Wypełnione ankiety należy wysyłać drogą elektroniczną lub przekazywać za pośrednictwem skrzynek umieszczonych w w/w instytucjach.

Nazwiska i rejony dzielnicowych dostępne są na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wg/twoj-dzielnicowy/13469,Rewir-Dzielnicowych-KPP-Garwolin.html


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 8b90478af6) Odpowiedz

Głosujemy na dzielnicowego z Maciejowic