KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Kierowcy są wprowadzani w błąd. MOP Pilawa jest nieczynny

Dodano:
garwolin - Kierowcy są wprowadzani w błąd. MOP Pilawa jest nieczynny

Czytelnik Jan zwrócił uwagę na nieprawidłowe oznakowanie pionowe na S17. Z oznakowania można wyczytać, że miejsce obsługi podróżnych w Pilawie jest czynne.

- Jadąc nowym odcinkiem S17 od strony Kołbieli w kierunku Lublina kierowcy, za pomocą oznakowania pionowego, są wprowadzani kilkukrotnie w błąd jakoby MOP Pilawa był czynny i czekały tam na nich możliwość parkowania, tankowania paliwa, skorzystania usług gastronomicznych, a po wszystkim z WC. Niestety MOP jest nieczynny, wjazd zablokowany barierami, a korzystanie ze stacji paliw czy gastronomii, to jeszcze pieśń przyszłości. Oznakowanie pionowe, o którym mowa nie nosi żadnych znamion przekreślenia, zasłonięcia etc. sugerujących, że jeszcze nie obowiązują – pisze w korespondencji do KG Czytelnik Jan.

W tej sprawie wysłaliśmy maila do GDDKiA.

AKTUALIZACJA 13 stycznia 2020r.

Małgorzata Tarnowska z GDDKiA informuje, że oznakowanie pionowe informujące o MOP Pilawa zostało zasłonięte. Obecnie GDDKiA czyni starania, by jak najszybciej udostępnić MOP kierowcom.

 

zdjęcie: GDDKiA

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

S17 (, #IP 513f827df1) Odpowiedz

Jechałem S17, z Garwolina do Warszawy po szumnym otwrciu. Krotko mówiac epoka komunizmu i suksesu , duźo szumu a efekt poniźej krytyki niedokonczone odcinki,fatalne oznakowane,urza w szklance wody . Niestety rządy PiS to tylko chwalenie i nic poza tym

z (, #IP f6009fd74e) Odpowiedz

Przypominają się czasy PRL .Wszystko działało pięknie w propagandzie

Do redakcji (, #IP ac6a260ee5) Odpowiedz

Szkoda ze nie interweniujecie jak prosiłem was o interwencję w sprawie błędnego - kolizyjnego oznaczenie skrzyżowania ul bocznej i Konarskiego!!! Zresztą nie tylko wam - do urzędu miasta też dwa razy ale nikt tym się nie interesuje od trzech miesięcy!!! Was trochę rozumiem - jak będzie wypadek to będziecie mieli sensacje i o czym pisać!!! Tylko szkada że trzeba w tym mieście tragedii żeby ktoś zareagował!!!

przyszła kolizja drogowa (, #IP d4d6591ecb) Odpowiedz

Prześlij tę wiadomość do GDDKIA lub do podległej komórce w Otwocku.

Nicola (, #IP bb1db84af0) Odpowiedz

Weź człowieku daj se siana z jakimś skrzyżowaniem z Konarskiego. Wystarczy jeździć zgodnie z przepisami i wypadków nie będzie. No ale dla wg to jest niezbyt zrozumiałe.

Do Nicola (, #IP 8e36d28c25) Odpowiedz

Właśnie problem jest jak jedziesz zgodnie z przepisami, tam z każdej strony masz pierwszeństwo, problem jest w błędnym oznakowaniu.