KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 10-01-2020r.

Dodano:

6 stycznia

Głosków

Nieznany sprawca włamał się do niezamieszkałego budynku oraz garażu blaszanego. Sprawca dokonał kradzieży dwóch kompletów kół samochodowych, odtwarzacza DVD oraz kasku motocyklowego. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 2500 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

10 stycznia

Pilawa

20-letnia kobieta, złożyła zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych znalazła ogłoszenie z ofertą wynajmu domku w miejscowości Zakopane. Zapłaciła zaliczkę w kwocie 500 złotych. Brak jest takiej nieruchomości, a kontakt ze zgłaszającym się urwał. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.
http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wg/aktualnosci/26789,OSZUSTWA-WIRTUALNE-PENSJONATY.html

Garwolin

Mieszkaniec Garwolina złożył zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych zakupił telefon komórkowy i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymał zakupionego towaru. Kontakt ze sprzedającym się urwał.  Mężczyzna oszacował straty na kwotę blisko 1300 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Miętne
Mieszkaniec gminy Garwolin, złożył zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych zakupił grę z dwoma padami i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymał zakupionego towaru. Kontakt ze sprzedającym się urwał.  Mężczyzna oszacował straty na kwotę 500 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

12 stycznia

Garwolin

Z 11/12 nieznany sprawca, włamał się do zaparkowanego samochodu skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 2500 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Sobolew
Z 11/12 nieznany sprawca, z budynku kościoła dokonał kradzieży części elementów rynien miedzianych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 1000 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.



W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 175 interwencji, odnotowali 2 wypadki oraz 15 kolizji drogowych.

KPP, MK

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.