KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Dwa wypadki w ubiegłym tygodniu

Dodano:
garwolin - Dwa wypadki w ubiegłym tygodniu

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 2 wypadki (potrącenie rowerzystki i dachowanie BMW) i 15 kolizji drogowych.


Wypadek w Pilawie
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Pilawie na ul. Aleja Wyzwolenia w dniu 10 stycznia po godzinie 9. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 48-letni kierowca autobusu, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej prawidłowo 64-letniej rowerzystce. Mieszkanka powiatu garwolińskiego, z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Kierowca pojazdu trzeźwy, kobieta ponad 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

REKLAMA:


Dachowanie w Oziemkówce
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Oziemkówka w dniu 11 stycznia po godzinie 20.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierujący samochodem marki BMW stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzając w przydrożne drzewo, a następnie dachował. Kierowca jak i pasażer auta, mieszkańcy powiatu garwolińskiego z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.