KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kradł pokrywy od studzienek. Grozi mu do 5 lat więzienia

Dodano:
garwolin - Kradł pokrywy od studzienek. Grozi mu do 5 lat więzienia

Sobolewscy policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który ukradł osiem żeliwnych pokryw studzienek. Łupy sprzedał w skupie złomu. Teraz odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z garwolińskiej komendy otrzymali informację, że w miejscowości Sobolew zostało skradzionych osiem żeliwnych pokryw od studzienek . Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę 4500 złotych. W czwartek 9 stycznia policjanci z posterunku w Sobolewie ustalili, gdzie mogą się one znajdować. Trop prowadził do 45-letniego mieszkańca Ryk.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży ośmiu pokryw studzienek. Jeszcze tego samego dnia został przesłuchany przez policjantów. Część odzyskanych pokryw od studzienek wróciła już na swoje miejsca. Mieszkańcowi Ryk za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.