KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (7 - 12 stycznia 2020 r.)

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (7 - 12 stycznia 2020 r.)

W ubiegłym tygodniu strażacy wyjeżdżali m.in. do zdarzeń drogowych w Garwolinie i Woli Rębkowskiej oraz do pożaru w Hucie Żelechowskiej.


8 stycznia 2020 r.

Zdarzenie drogowe w Garwolinie

Przed godz. 15 do Stanowiska Kierowania KP PSP wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Garwolin, w którym uczestniczyły dwa samochody. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia , odłączeniu zasilania w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad godzinę udział brały dwa zastępy OSP.

9 stycznia 2020 r.

Pożar rozdzielnicy przyłącza energetycznego w Hucie Żelechowskiej

Około godz. 20 w miejscowości Huta Żelechowska miał miejsce pożar rozdzielnicy przyłącza energetycznego, umieszczonej na ścianie drewnianego budynku mieszkalnego. Ponad godzinne działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądu proszku z gaśnicy. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia Pogotowia Energetycznego i odłączenia zasilania, dogaszono zarzewia. W działaniach brały udział cztery zastępy.

REKLAMA:


11 stycznia 2020 r.

Zdarzenie drogowe w Woli Rębkowskiej

Po godz. 10 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu dróg DK 76 i DW 810 w miejscowości Wola Rębkowska, w którym uczestniczyły dwa samochody: ciężarowy i osobowy. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. W akcji trwającej jedną godzinę udział brały jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.