KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zmiany w Zarządzie Stowarzyszenia LGD

Dodano:
garwolin - Zmiany w Zarządzie Stowarzyszenia LGD

W poniedziałek 13 stycznia 2020 roku odbyło się nadzwyczajne walne zebranie członków Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania – Forum Powiatu Garwolińskiego z porządkiem obrad obejmującym odwołanie części składu Zarządu i powołanie w ich miejsce nowych członków.

W wyniku przeprowadzonego głosowania znaczną ilością głosów w miejsce odwołanego byłego starosty powiatu garwolińskiego Marka Chciałowskiego wszedł obecny starosta Mirosław Walicki. Ponadto do zarządu weszli burmistrz Łaskarzewa Anna Laskowska oraz burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz.

Zarząd liczy 16 członków, a jego skład po zmianach przedstawia się następująco: prezes Krzysztof Tomaszek, wiceprezesi Tomasz Połoczański i Marcin Kołodziejczyk, skarbnik Elżbieta Sitek oraz członkowie: Łukasz Bogusz, Hanna Cichecka, Wiesław Gąska, Grażyna Gontarz, Andrzej Koszutski, Tomasz Kwiatkowski, Anna Laskowska, Albina Łubian, Waldemar Sabak, Marzena Świeczak, Włodzimierz Tendorf i Mirosław Walicki.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Cel? (, #IP 71eb66a41a) Odpowiedz

Jaki cel ma ta grupa? Jedynie co słychać o lgd to wałki i przekręty. Tak więc nie afiszowal bym się.

kasa kasa (, #IP 52f7b02579) Odpowiedz

następny dziwny twór do wyciągania kasy dobrze że sie nie nazywają ,,Silna grupa pod wezwaniem,,

kuba_mikusek (, #IP ae43933e99) Odpowiedz

O nawet sztywny się załapał