Wiadomości z Garwolina

Przy ulicy Kościuszki powstanie obiekt usługowo-biurowy

Dodano:
garwolin - Przy ulicy Kościuszki powstanie obiekt usługowo-biurowy

Na działce przy ul. Kościuszki w Garwolinie, na której znajduje się budynek po Urzędzie Pracy, powstanie obiekt usługowo-biurowy z częścią mieszkalną. Inwestycję zrealizuje Spółka Pasaż Kościuszki, której prezesem jest Marcin Ochnik.

Powierzchnia usługowo-handlowa zamknie się w granicach 2500 m². Kubatura obiektu to 16 tys. m³. Na działce znajdzie się aż 60 miejsc parkingowych, w parkingu podziemnym i naziemnym. W części mieszkalnej będzie 6 mieszkań o powierzchni około 50-60 m² i jedno ok. 100-metrowe mieszkanie dwupiętrowe.

- Mamy już projekt i pozwolenie na budowę. Zakładamy, że realizacja inwestycji powinna rozpocząć się za rok, być może wcześniej. Decyzję o rozpoczęciu budowy uzależniamy od sytuacji na rynku budowlanym, która przekłada się na koszt inwestycji. Na razie wykonane zostały prace przygotowujące teren, m. in. wycinka drzew. Czeka nas jeszcze wyburzenie budynku po Urzędzie Pracy, który ma powierzchnię około 350 m². Prawdopodobnie zajmie się tym firma realizująca inwestycję - mówi Marcin Ochnik.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

parking podziemny? (, #IP be61e66054) Odpowiedz

a jak oni sobie wyobrażają wjazd i wyjazd? chyba nie z ulicy kościuszki bo będzie tragedia...

Drzewa (, #IP 9e991e36de) Odpowiedz

I następne drzewa i zieleń usunięte!!! Tylko beton, beton i asfalt, a później zdziwienie, że gorąco. Powinien być zakaz wycinki drzew w miastach, ale pewnie zaraz drzewa znikną też ze Skweru Solidarności, później z parku przy basenie i już będziemy mieli wszędzie betonową pustynię! Dziękujemy :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Czy ktoś w urzędzie miasta zacznie w końcu myśleć?

Anna (, #IP f6a2455012) Odpowiedz

Gdzie widzisz zielen i drzewa? Mowisz o tych pokrzywach za budynkiem starego Urzedu Pracy? Bo drzew tam na placu nie ma, tylko same krzaki. Druga rzecz było kupic sobie ten plac i obsadzic całego drzewami skoro lubisz tak zieleń. Wolnosc Tomku w swoim domku, nikt nie mowi Ci jakie kwiatki i czy masz je sadzic na swojej dzialce czy balkonie.

Obserwator (, #IP 1551ab1814) Odpowiedz

A parkingi to będą dla mieszkańców czy też dla klientów ? Lokal usługowo-biurowy, czyli potrzeba dużo miejsc. Mam nadzieję, że przy zatwierdzaniu projektu i planu zagospodarowania zostały ujęte. Na planie to wygląda jakby budynek stał na granicach chodników.

cacy (, #IP ab500960d5) Odpowiedz

Jeżeli wykonanie wyjdzie tak jak na wizualizacji, to będzie najładniejszy budynek usługowy w Garwolinie. Bardzo elegancki projekt.

wizualizacja z księżyca (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

To co wybudują to oczywiście nie wiem jak będzie wyglądało ale na wizualizacji widać też trochę tego co już istnieje obok i wygląda zupełnie inaczej szczególnie lewa strona zdjęcia z kwiaciarnią na rogu.

(, #IP 9e991e36de) Odpowiedz

Przebudują i kwiaciarnię!!

Zazdrość (, #IP 391440f80e) Odpowiedz

zazdrość to jest takie uczucie, które zaciemnia ocenę rzeczywistości, zawęża horyzonty. Życzliwi ludzie rozumieją, że projektant dał te jasno szare elementy, tylko po to by wpisać budynek w krajobraz. Nie było sensu odtwarzania tego garwolińskiego syfu naokoło projektowanego budynku.

(, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

No właśnie, projektant nie wpisał budynku w otoczenie tylko to otoczenie sobie wyobraził. Ten samochód pod budynkiem też nie wiadomo po co tam umieścił i to jeszcze na prawym pasie i przejściu dla pieszych którego to przejścia oczywiście nie dostrzegł.Mógł też kilku pieszych umieścić bo to dość ruchliwe miejsce a wygląda jak pustynia.

Garwolak (, #IP 6003840a02) Odpowiedz

Super pomysł i inwestycja niech miasto się rozwija i pięknieje.

jan (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

cena mieszkań po 7 tys?:) weżmiem kredyt