Rozrywka | Kultura Garwolin

Energetyczny wieczór z Poparzonymi Kawą Trzy

Dodano:
garwolin - Energetyczny wieczór z Poparzonymi Kawą Trzy

Dużo dobrej muzyki, pozytywnej energii i humoru. Publiczność, która usłyszała największe przeboje zespołu i utwory z nowej płyty, chętnie włączała się we wspólne śpiewanie, a w tańcu nie przeszkadzały nawet miejsca siedzące.

W czwartkowy wieczór w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wystąpił zespół Poparzeni Kawą Trzy. To był koncert pełen pozytywnych dźwięków, niebanalnych tekstów piosenek, energii płynącej ze sceny i porywających melodii.

Zaczęło się w 2005 roku. Pop-rockowy zespół, przy którego muzyce trudno usiedzieć w miejscu, trudno nie tupać nogą i nucić pod nosem tworzą  Wojciech Jagielski, Jacek Kret, Roman Osica, Krzysztof Zasada, Marian Hilla, Mariusz Gierszewski i Krzysztof Tomaszewski. Choć w większości z zawodu są dziennikarzami, od kilkunastu lat robią sporo zamieszania na polskiej scenie muzycznej.

REKLAMA:


Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na „Festiwalu Top Trendy” w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu „Przebojem na antenę”. Od tej chwili Poparzeni Kawą Trzy goszczą na największych polskich scenach festiwalowych. Kto nie zna takich przebojów jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Kawałek do tańca” czy „Okrutna, zła i podła”. Do wszystkich utworów teksty pisze Rafał Bryndal, a muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. W kwietniu tego roku miała premierę kolejna płyta zatytułowana „Zakochaj się we mnie”, a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule.

Podczas wczorajszego koncertu publiczność usłyszała nie tylko największe przeboje, ale także utwory mniej znane, w tym te z najnowszej płyty. Nie zabrakło zabawnych anegdot i żartów, które bawiły do łez. Artyści porwali publiczność z foteli już przy drugim utworze. Wypełniona sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury chętnie włączała się we wspólny śpiew i zabawę.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 46

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Sedmiu wspaniałych. (, #IP 8744415a03) Odpowiedz

Bis, bis, bis...... Wracajcie.