Ciekawe tematy z Garwolina

Harmonogram rekrutacji do szkół i przedszkoli

Dodano:
garwolin - Harmonogram rekrutacji do szkół i przedszkoli

15 stycznia burmistrz miasta Garwolin wydała zarządzenie w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest miasto Garwolin.

Dostępny jest już harmonogram rekrutacji do przedszkoli i szkół. Rekrutacja do przedszkoli rusza już w marcu, natomiast rekrutacja do szkół rusza w lutym. W kwietniu i już będzie wiadomo, które dzieci zostały przyjęte, a które nie, do przedszkoli i do szkół. Jak co roku będą jeszcze postępowanie uzupełniające.

źródło: Garwolin.pl

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.