Wiadomości z Garwolina

Jedno dziecko. Jedno drzewo - akcja UM i Nadleśnictwa Garwolin

Dodano:
garwolin - Jedno dziecko. Jedno drzewo -  akcja UM i Nadleśnictwa Garwolin

Nadleśnictwo Garwolin zorganizowało akcję „Jedno dziecko- Jedno drzewo”. Partnerem akcji jest Urząd Miasta Garwolin. Celem akcji jest stworzenie możliwości posadzenia drzew przez rodziców, opiekunów prawnych chcących upamiętnić narodziny swoich dzieci w 2019r. Drzewa będą sadzone w Parku 100-lecia Odzyskania Niepodległości przy ul. Batalionu Zośka.

- Mówi się, że prawdziwy mężczyzna powinien spłodzić syna, wybudować dom i zasadzić drzewo. Idąc tym tropem wspólnie z Nadleśnictwem Garwolin rozpoczynamy akcję "Jedno dziecko - Jedno drzewo” - napisała na swoim Facebooku burmistrz Garwolina Marzena Świeczak.

Głównym celem akcji jest stworzenie możliwości posadzenia drzew przez rodziców/opiekunów prawnych chcących upamiętnić narodziny dzieci urodzonych w 2019 roku.  Akcja skierowana jest do mieszkańców Garwolina

 Udział w akcji jest dobrowolny i bezpłatny. Warunkiem udziału jest wysłanie do dnia 2 marca 2020 karty zgłoszenia uczestnictwa pod adres garwolin@warszawa.lasy.gov.pl.

Finał akcji odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku o godz 11.00 na terenie Parku 100-lecia Odzyskania Niepodległości przy ul. Batalionu Zośka w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.