Wiadomości z Garwolina

Fala kradzieży w powiecie garwolińskim

Dodano:
garwolin - Fala kradzieży w powiecie garwolińskim

W ubiegłym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego odnotowali trzy przypadki kradzieży. Łączne straty pokrzywdzonych to 8500zł.

13 stycznia, Garwolin
Z 12 na 13 stycznia nieznany sprawca włamał się do garażu, skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 3500 złotych.  Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

18 stycznia, Garwolin

Garwolin

Z 17 na 18 stycznia nieznany sprawca włamał się do garażu, skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 4000 złotych.  Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

18 stycznia, Garwolin

Nieznany sprawca,włamał się do budynku gospodarczego, skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 1000 złotych.  Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.