Wiadomości z Garwolina

Policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców

Dodano:
garwolin - Policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców.


14 stycznia, Wola Żelechowska
47-letni mieszkaniec Żelechowa kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

14 stycznia Łaskarzew
56-letni mieszkaniec gminy Łaskarzew kierował samochodem marki Seat, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

REKLAMA:


15 styczni, Maciejowice
39-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Dacia, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

16 stycznia, Żelechów
Mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.