Wiadomości z Garwolina

Przedwojenny Garwolin z albumów mieszkańców

Dodano:
garwolin - Przedwojenny Garwolin z albumów mieszkańców

Twórcy portalu Garwolin. org wspólnie z miastem Garwolin i Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczną w Garwolinie zapraszają na promocję książki pt. "Przedwojenny Garwolin z albumów mieszkańców".


- Publikacja jest pierwszym albumem portalu Garwolin.org zawierającym tak  wielką liczbę zdjęć i do tego wydanym w tak dużym nakładzie. Jest  poświęcona miastu Garwolin, a prezentowane w niej fotografie uzyskaliśmy dzięki uprzejmości i budowanemu przez 7 lat zaufaniu czytelników,  współpracowników, darczyńców, sympatyków i przyjaciół portalu Garwolin.org. To oni są prawdziwymi autorami tej publikacji To właśnie dzięki osobom, które zaufały portalowi. Śmiało można stwierdzić, że mieszkańcy Garwolina stworzyli publikację dla mieszkańców Garwolina oraz dla swoich potomnych. Album dedykujemy wszystkim byłym, obecnym i przyszłym mieszkańcom Garwolina - mówi Krzysztof Kot.

Redakcja:
Krzysztof Kot
Sebastian Jędrych
Anna Ogonowska

Korekta:
Rafał Rękawek
Magdalena Trzeciak
Wojciech Szczegot

Opracowanie graficzne i skład:
Krzysztof Kot

Projekt okładki:
Łukasz Hys
Fot: Archiwum Henryka Andrzejkowicza ze zbiorów Haliny Kaim

Wydawca:
Urząd Miasta Garwolina

Druk:
Drukarnia RAGUS S.C

© Copyright www.garwolin.org
Pro publico bono

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 27 stycznia 2020 r. o godz. 18:00 w czytelni Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie

Link do wydarzenia na facebook'u:
https://www.facebook.com/events/534632987444843

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.