Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Woli Rębkowskiej. Kierowca był pijany

Dodano:
garwolin - Wypadek w Woli Rębkowskiej. Kierowca był pijany

Wczoraj po godzinie 22.00 w Woli Rębkowskiej, kierowca peugeota wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Okazało się, że pojazdem kierował 38-latek z Łaskarzewa, który był pijany.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy około godziny 22.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 38-letni mieszkaniec gminy Łaskarzew, kierując samochodem marki Peugeot na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Jak się okazało kierowca w wydychanym powietrzu podsiadał blisko 1,5 promila alkoholu. Wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

zdjęcie: AUTO HOL-TOLEDO, archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kostucha (, #IP 71a1b9d87b) Odpowiedz

A kto to był?

Peugot (, #IP fd6973e76a) Odpowiedz

A ze szpitala do siedlec, a w siedlcach juz sie nim zajmą odpowiednio

wypadek (, #IP 799a7752c2) Odpowiedz

dziwne że jeszcze nikt nie skomentował... dobrze tak chu...wi niech się teraz męczy !!! samochód na złom a prawko zabrać na dożywocie. mam nadzieję że przeczyta ten komentarz i nie będzie się bał odpowiedzieć

kierofca (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

sam jesteć hu...ja piłem i jedziłem i dali bede piuł i jedził a sa mochut se nowy kupie bo mam za pomoge z gopsa