Wiadomości z Garwolina

Nowy sklep firmowy Ochnik ruszy we wrześniu 2020r.

Dodano:
garwolin - Nowy sklep firmowy Ochnik ruszy we wrześniu 2020r.

W Garwolinie przy ul. Kościuszki, pomiędzy restauracją McDonald’s, a stacją paliw Shell rośnie nowy budynek, w którym zostanie zlokalizowany największy salon sprzedaży firmy Ochnik.

- W ciągu najbliższego miesiąca będzie zalany strop. Planujemy oddać do użytku budynek w czerwcu tego roku. Otwarcie sklepu jest zaplanowane na początek września. Będzie to przestronny salon, w którym planujemy przedstawić kolekcje regularną jak również outletową – mówi Jacek Ochnik.

- Design wnętrza w planowanym salonie jest naszym klasycznym rozwiązaniem, do którego dodaliśmy kila elementów wizerunkowych. Z zewnątrz bryła budynku zostanie wykonana z czarnych materiałów z białym logotypem. co jest naturalnym nawiązaniem do kolorów firmowych. Będzie to budynek jednokondygnacyjny o powierzchni 525 m² co pozwoli w odpowiedni sposób zaprezentować kolekcję marki jak również ułatwi zapoznawanie się klienta z szeroką kolekcją marki Ochnik – mówi Jacek Ochnik.

W  nowym sklepie zatrudnienie znajdzie około 6 osób.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Zinger (, #IP 1ec641e3da) Odpowiedz

Szkoda... a tak liczyłem, że to KFC się buduje :(