Rozrywka | Kultura Garwolin

Moherowe Berety w Garwolinie. Wygraj bilety!

Dodano:
garwolin - Moherowe Berety w Garwolinie. Wygraj bilety!

23 kwietnia w CSiK w Garwolinie wystąpi kabaret Moherowe Berety. Dla naszych Czytelników mamy 4 podwójne wejściówki na spektakl.

UWAGA - Dziewczyny nie politykują! Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski ,krowy holenderki indory i angory (na berety) :) Zapraszamy na spotkanie z Helą, Jessiką, Anielą i Elbienią, które naprawdę zapamiętacie na długo... KABARET MOHEROWE BERETY - czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu.

Cztery panie w średnim wieku na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie pod wpływem impulsu, stworzyły doskonały kabaret. Obaw miały początkowo wiele, ale okazało się, że potrafią bawić publiczność w sposób niepowtarzalny. Wykorzystanie znanych szlagierów muzyki rozrywkowej, w połączeniu z dialogami, okraszonymi perfekcyjną mimiką i gestami dają widzom to, co zwykło nazywać się dobrym kabaretem.

Nie bawią się w politykę, a śmieją się z ludzkich słabości, przyzwyczajeń, dziwactw. Doskonale wykorzystują swoje atuty, niejednokrotnie nieźle je przerysowując, a przy tym potrafią wyjątkowo przekonująco wcielić się w charakterystyczne postaci. Formacja która śmieszy i bawi do łez. Dobry tekst, mimika i gra aktorska sprawiają, że ponadgodzinne widowisko przykuwa uwagę widza. Na ich występach widzowie bawią się wyśmienicie śmiejąc się do rozpuku. Znakomita piosenka aktorska, uzupełniona dialogami i monologami oraz nietypowe stroje rozbawią widza w każdym wieku.

REKLAMA:


Zapraszamy na przedstawienie w wykonaniu żeńskiego kabaretu.  „ Moherowe berety” W składzie : Elżbieta Okupska, Małgorzata Gadecka, Grażyna Zielińska znane ze spektakli „Klimakterium i już” oraz „Klimakterium 2. Menopauzy szał”: Marta Tadla, Beata Chren, Ewelina Stepaneczko, Ewa Gryśko, aktorki Chorzowskiego Teatru Rozrywki.

Świetna zabawa przez 110 min. Zapraszam serdecznie. Gramy 23 kwietnia 2020 r. o godz. 19.00

Bilety do nabycia TUTAJ.

Chcesz wygrać bilety? To proste! Wystarczy wysłać na konkurs@kuriergarwolinski.pl maila, w temacie: ”Proszę o bilet na Moherowe Berety”, w treści podać imię, nazwisko, telefon i adres zamieszkania. Łącznie mamy do rozdania 4 podwójne wejściówki. Bilety wygrają dwie pierwsze osoby, które się do nas zgłoszą i dwie ostatnie. Wygraj bilet i weź ze sobą kolegę, koleżankę, dziewczynę, chłopaka, męża żonę, babcię dziadka, sąsiada, czy kogo tam chcesz!

Termin przysyłania maili kończy się 15 kwietnia o godzinie 23.59.

Wyniki konkursu (tylko imiona i nazwiska) ogłosimy pod tym artykułem.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.