Rozrywka | Kultura Garwolin

Zdjęcia ze studniówki uczniów Liceum ZS nr 1 w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Zdjęcia ze studniówki uczniów Liceum ZS nr 1 w Garwolinie

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. W sobotę 1 lutego w sali bankietowej Hotelu Sulbin, uczniowie klas II Liceum ZS nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie bawili się na studniówce.

Uczniowie Zuzanna Żukowska i Kamil Siwek powitali zgromadzonych gości. 
W uroczystości udział wzięli m. in: dyrektor ZS nr 1 Marzena Tudek, poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, wicestarosta powiatu garwolińskiego Iwona Kurowska, ks. Jarosław Sawiuk, przewodnicząca rady rodziców Marzena Piskorz, wicedyrektor do spraw dydaktycznych Beata Żak, wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego Tomasz Turek, wicedyrektor ds. wychowawczych Dariusz Stanaszek, dyrektor internatu Justyna Rudka, grono pedagogiczne wraz z osobami towarzyszącymi, rodzice uczniów i oczywiście maturzyści z osobami towarzyszącymi.

Więcej o studniówce TUTAJ.

Za piękne zdjęcia dziękujemy Robert Graff - Fotografia.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 36

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.