KurierGarwoliński.pl

bedok styczen 2020

Wiadomości z Garwolina

Przedszkolaki z Woli Rębkowskiej będą miały więcej miejsca

Dodano:
garwolin - Przedszkolaki z Woli Rębkowskiej będą miały więcej miejsca

Trwają prace budowlane związane z adaptacją poddasza budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Rębkowskiej na potrzeby oświatowe. Została wykonana już izolacja dachu, tynki, kanalizacja sanitarna i instalacje elektryczne. Wartość zadania to 1 mln 616 tys. zł.

Zakres zadania obejmuje roboty budowlane (roboty ziemne i rozbiórkowe, roboty murowe, izolacja dachu, tynki i okładziny wewnętrzne, stolarka i ślusarka, podłogi i posadzki, malowanie, elewacji, klapy pożarowe), sanitarne (instalacja centralnego ogrzewania, instalacja kanalizacji sanitarnej, wentylacja mechaniczna, instalacja wodociągowa) oraz elektryczne (zasilanie obiektu od tablicy pomiarowej TL, instalacja oświetleniowa, instalacja gniazd wtykowych 230V i 400V, instalacja odgromowa).

Kilka prac modernizacyjnych firma wykona także na parterze.

Po zakończeniu inwestycji dzieci zyskają 5 sal lekcyjnych, w których uczyć się pędzie mogło do 75 przedszkolaków i do 50 dzieci ze szkoły.

Prace mają zostać wykonane do 29 maja 2020r. Inwestycję za 1 mln 616 tys. zł realizuje Zakład Usług Budowlanych Stefana Paśnickiego z Garwolina.

zdjęcia: Mariusz Szostak

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.