Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 05-02-2020r.

Dodano:

3 lutego

Garwolin

Mieszkaniec Garwolina złożył zawiadomienie, że na jednym z portali ogłoszeniowych zakupił elektronarzędzia i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymał zakupionego towaru. Mężczyzna oszacował straty na kwotę ponad 2 tys. złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

4 lutego

Pilawa

27-letnia kobieta złożyła zawiadomienie, że na jednym z portali ogłoszeniowych zakupiła artykuły wędkarskie i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymała zakupionego towaru. Kobieta oszacowała straty na kwotę blisko 300 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

Gończyce
36-letni mężczyzna złożył zawiadomienie, że zakupił artykuły hydrauliczne i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymał zakupionego towaru. Mężczyzna oszacował straty na kwotę ponad 5 tys. złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

WYPADEK, 3 lutego S17

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze S17 na wysokości miejscowości Mierżączka w dniu 3 lutego po godzinie 11. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu ryckiego kierując samochodem ciężarowym marki Volvo wraz z naczepą, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył samochodu Kia, którego 23-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego lewym pasem ruchu samochód marki Toyota. 24-letni kierowca Kia i 24-letni kierowca Toyoty z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Podczas wykonywania czynności na drodze, policjanci ustalili, że w samochodzie marki Kia jest różnica przejechanych kilometrów na liczniku pojazdu, a ostatnim badaniem technicznym. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło na drodze DK 76 w miejscowości Wilchta w dniu 3 lutego po godzinie 12.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierujący samochodem marki Honda, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Citroen. Do szpitala został przewieziony kierowca Citroena. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

NIETRZEŹWI KIEROWCY

3 lutego, Maciejowice

50-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Audi, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Ponadto pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

4 lutego, Sobolew
40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Toyota, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym ponad 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

5 lutego, Wólka Ostrożeńska
40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.