Garwolin Sport

Liga Bowlingowa po IX kolejce

Dodano:
garwolin - Liga Bowlingowa po IX kolejce

Dariusz Rojek postanowił trochę namieszać w Lidze Bowlingowej w Borowiu. W generalnej klasyfikacji jest czwarty i nie ma szans na zwycięstwo, ale w IX kolejce był pierwszy. Okazji na odrobienie straty do Arkadiusza Dłużniewskiego, nie wykorzystał Marek Kozłowiec, bowiem 27 stycznia był czwarty, tuż za plecami kolegi, z którym walczy o końcowe zwycięstwo.

Liga Bowlingowa, 27 stycznia
Piotr Osiak, który stawia się na kręgielni „w kratkę” zagrał bardzo dobre eliminacje, przez co znalazł się w pojedynku półfinałowym z Dariuszem Rojkiem. Później rzucał nieco gorzej, ale obaj panowie zapewnili sobie miejsce w finale. Marek Kozłowiec wyeliminował z dalszej gry Daniela Głuchowskiego. Arek Dłużniewski ograł Marcina Sabaka i wszedł do finału. Pojedynek Roberta Bieleckiego i Łukasza Osiaka, zakończył grę obu panów na półfinale.

W finale Dariusz Rojek rzucał najlepiej i zapewnił sobie końcowe zwycięstwo. Na koniec kolejki na drugim miejscu znalazł się Piotr Osiak, a na trzecim lider GK Arkadiusz Dłużniewski.REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.