Garwolin Sport

Walka o III miejsce potrwa do samego końca

Dodano:
garwolin - Walka o III miejsce potrwa do samego końca

Marek Kozłowiec wygrał X kolejkę Ligi Bowlingowej w Borowiu i zmniejszył nieco stratę do lidera Arkadiusza Dłużniewskiego. Pierwsze miejsce wydaje się już jednak rozstrzygnięte na dwie kolejki przed końcem. Emocje wzbudza już teraz tylko walka o trzecie miejsce. Różnice pomiędzy Dariuszem Rojkiem i Łukaszem Osiakiem są minimalne. Szanse ma też Marcin Sabak.


X kolejka LBB, 3 lutego 2020
Marek Kozłowiec zagrał bardzo dobre eliminacje. W pierwszej grze rzucił aż 230 punktów. Niewiele mniej w czwartej grze rzucił Arek Dłużniewski -227. Eliminacje wygrał jednak Marcin Sabak, bo rzucał najrówniej.
W półfinale Marcin Sabak podzielił się punktami bonusowymi z Markiem Kozłowcem i obaj weszli do finału. W drugim półfinale Arek Dłużniewski wyeliminował z dalszej gry Pawła Sabaka. Pojedynek Rosłaniec-Bąk zakończył grę obu panów na półfinale. Do niespodzianki doszło w pojedynku Roberta Bieleckiego z Dariuszem Rojkiem. Pierwszy z panów zakwalifikował się do finału.

W finale Marek Kozłowiec był najlepszy. Za nim uplasowali się Marcin Sabak i Arkadiusz Dłużniewski. Tak też wyglądała pierwsza trójka tej kolejki.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.