Rozrywka | Kultura Garwolin

Dziś w Miętnem Nowe Przygody dr Dolittle

Dodano:
garwolin - Dziś w Miętnem Nowe Przygody dr Dolittle

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na bajkę pt.: „Nowe przygody doktora Dolittle” we wtorek 11 lutego o godz. 17.00. WSTĘP WOLNY.

Każde dziecko powinno znać historię słynnego doktora Dolittle, miłośnika zwierząt, gotowego w każdej chwili nieść pomoc chorym, czy nieszczęśliwym stworzeniom. Tym razem Doktor Dolittle pojawi się na czarnym lądzie. Chcecie wiedzieć jakie przygody spotkają tym razem słynnego lekarza? Zapraszamy na spektakl do Dworku!

Będzie to wspaniałe  teatralne widowisko, uczące dzieci wrażliwości i empatii w stosunku do zwierząt. Ciekawa fabuła, różnorodne kostiumy i mnóstwo animacji sprawią, że młodzi widzowie będą oglądać bajkę z zapartym tchem.

REKLAMA:


Czas trwania spektaklu ok. 40 min.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.