Garwolin Sport

Dariusz Rojek znów na topie

Dodano:
garwolin - Dariusz Rojek znów na topie

11 lutego została rozegrana XI kolejka Ligi Bowlingowej w Borowiu. Dariusz Rojek wygrał po raz drugi w sezonie, czym umocnił swoją trzecią pozycję w GK. Z kolei lider GK Arkadiusz Dłużniewski zagrał wyjątkowo słabo. By dopiero siódmy. W ostatniej kolejce musi się znaleźć w ósemce, jeżeli chce wygrać ligę.

Marcin Sabak drugi raz z rzędu zagrał bardzo dobre eliminacje, czym pokazał, że w przyszłym sezonie może się liczyć w walce o czołowe pozycje. Niewiele gorzej zagrał Marek Kozłowiec i pokazał, że będzie walczył do ostatniej kolejki o I miejsce. Szanse ma jednak niewielkie. Arek Dłużniewski musiałby w XII kolejce wypaść poza najlepszą ósemkę. Marek Kozłowiec mógł powalczyć wcześniej, ale kiedy jego najlepszemu rywalowi nie szło, on też rzucał gorzej.

W półfinałowym pojedynku Marcin Sabak i Marek Kozłowiec zagrali na poziomie, przez co podzielili się punktami bonusowymi i awansowali do finału. Łukasz Osiak rzucał trochę „nierówno”, ale to wystarczyło na pokonanie Stanisława Rosłańca i awans do finału. Robert Bielecki przegrał z Dariuszem Rojkiem i to ten drugi wszedł do finału. Pojedynek Pawła Kusio i Arka Dłużniewskiego zakończył grę obu panów na półfinale. Doszło do sensacji. Arek po raz pierwszy nie wszedł do finału kolejki.

REKLAMA:


W finale Dariusz Rojek był najlepszy, drugi był Marek Kozłowiec, a trzeci Łukasz Osiak. Tak samo wyglądała też najlepsza trójka kolejki po zsumowaniu gier. Jeżeli Dariusz Rojek będzie grał równiej w przyszłym sezonie, może namieszać dwóm najlepszym zawodnikom: Kozłowcowi i Dłużniewskiemu.
Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.