Wiadomości z Garwolina

Policja szuka 14-letniej Oliwii

Dodano:
garwolin - Policja szuka 14-letniej Oliwii

4 lutego w Garwolinie zaginęła Oliwia. Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej prowadzi poszukiwania opiekuńcze 14-letniej wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiemi.

W dniu 4 lutego 2020 r. nieletnia Oliwia oddaliła się od opiekunów w Garwolinie. Wszystkie osoby, które widziały poszukiwaną lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat jej pobytu proszone są o kontakt z Policją tel. (81) 752 72 210 lub 112.


Rysopis zaginionej:
wzrost około 170 cm, szczupła sylwetka, włosy do ramion koloru brązowego, oczy niebieskie, posiada liczne szramy na prawym przedramieniu. W chwili ucieczki ubrana była w bordową kurtkę, czarne leginsy i czarne buty sportowe.

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanej, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej, tel. (81) 752 72 210 lub z najbliższą jednostką policji.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.