Ciekawe tematy z Garwolina

Cykl porad prawnych na Kuriergarwolinski.pl

Dodano:
garwolin - Cykl porad prawnych na Kuriergarwolinski.pl

Wielu z nas spotyka się z problemami dotyczącymi różnych dziedzin życia np. prawa budowlanego, spadku, uszkodzenia mienia, utraty zdrowia itp. Zdarza się, że konieczne jest skorzystanie z pomocy prawnika. Dziś na naszym portalu rusza cykl porad prawnych, których będzie udzielać Ewa Glajzer z Kancelarii Adwokackiej przy ul. Józefa Piłsudskiego 20a, 05-410 Józefów.


Porady prawne bez danych osobowych publikowane będą w formie artykułów, które pomogą rozwiązać nurtujące Państwa problemy.

Natomiast bardziej szczegółowych porad i pomocy przy rozwiązywaniu tego typu problemów udzieli Kancelaria Adwokacka Ewy Glajzer w Józefowie.

Pierwszy tekst będzie dotyczył bardzo ważnej dla wielu osób kwestii: zwrotu kosztów przy wcześniejszym spłaceniu kredytu konsumpcyjnego. Tematy do opisania dla adwokat Ewy Glajzer można zgłaszać na redakcja@kuriergarwolinski.pl. Artykuły będziemy publikować co najmniej przez pół roku, min. dwa w miesiącu.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.