KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Matka trójki dzieci Katarzyna Rudzka z Pilawy potrzebuje pomocy

Dodano:
garwolin - Matka trójki dzieci Katarzyna Rudzka z Pilawy potrzebuje pomocy

Katarzyna Rudzka, matka trójki dzieci z Pilawy musi poddać się operacji przepukliny Spiegela. Mieszkanka Pilawy zbiera pieniądze na operację.


„Mam na imię Kasia. Trzy lata temu zdiagnozowano u mnie bardzo rzadko spotykany rodzaj przepukliny Spiegela (1 przypadek na 4000000). Od tego czasu szukam lekarza, który podjąłby się operacji, niestety żaden lekarz nie chciał się tego podjąć. Ból w tym miejscu jest coraz bardziej uciążliwy, dlatego potrzebna jest szybka operacja zanim dojdzie do uwiężnięcia jelita i zapalenia otrzewnej. Tego zadnia zgodził się podjąć tylko jeden lekarz z prywatnej kliniki za 13500 zł. Jako bezrobotna matka trójki dzieci, niestety nie posiadam takiej kwoty.
Wszystkich ludzi dobrego serca proszę o wsparcie, zebrana kwota zostanie w całości wykorzystana na tą operację” -
napisała na portalu Pomagam.pl, pani Katarzyna.

Link do zbiórki TUTAJ.


REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.