Wiadomości z Garwolina

Ogólnopolski sukces Przedszkola Bajkowa Kraina w Sulbinach

Dodano:
garwolin - Ogólnopolski sukces Przedszkola Bajkowa Kraina w Sulbinach

Ponad 2000 dzieci przygotowało razem 100 albumów w ramach ogólnopolskiego konkursu na „Treflikowy album”. Wygrały przedszkolaki z Przedszkola Bajkowa Kraina w Sulbinach.

Przedszkolaki z Przedszkola Bajkowa Kraina w Sulbinach wzięły udział w ogólnopolskim konkursie na „Treflikowy album”, zorganizowanym przez Wydawnictwo Edukacyjne Podręcznikarnia.

Zadanie polegało na wykonaniu zbioru prac wykonanych dowolną techniką i umieszczeniu ich w „Treflikowym albumie”

- Większość dzieci wykonała prace w domu. W przedszkolu wraz z nauczycielami pracowało dwoje dzieci. Powstał jeden album, do którego prace wpięły dzieci z grup: Kubusiowi Przyjaciele, Mądre Sówki i jedno dziecko z Wesołych Nutek – mówi koordynator akcji w Przedszkolu Bajkowa Kraina w Sulbinach Agnieszka Belka

Konkurs odbywał się w dniach 10-stycznia – 7 lutego 2020r.

Do wygrania były Kuferki Nauczyciela, Kuferki Muzyczne i Sylwety Magnetyczne ufundowane przez Podręcznikarnię oraz wiele gier i zabaw z serii "Rodzina Treflików" ufundowanych przez firmę Trefl.

REKLAMA:


Wspólna praca opłaciła się. Dzieci z Bajkowej Krainy zwyciężyły.

„Jesteście niesamowici! Otrzymaliśmy od Was ponad 100 prac. Łącznie w konkursie wzięło udział ok 2000 dzieci. Wszystkie prace są wyjątkowe! Dziękujemy wszystkim dzieciom i nauczycielom za zaangażowanie i wkład pracy. Rodzina Treflików jest zachwycona wszystkimi pracami! Wybór laureatów był bardzo trudny, dlatego też KAŻDY WYGRYWA😍Firma Trefl zdecydowała się nagrodzić każde dziecko, które wzięło udział w konkursie prezentem niespodzianką!” - czytamy na Facebooku Podręcznikarni.

Poniżej lista laureatów oraz wyróżnień.
I miejsce: Publiczne Przedszkole „Bajkowa Kraina” w Sulbinach
II miejsce: Publiczne Przedszkole nr 22 „Bajkowa Rodzina” w Opolu
III miejsce: Niepubliczne Przedszkole „Wesoły Brzdąc” z Blizne Jasińskiego

Wyróżnienia:
1. Prywatne Przedszkole „U Pana Kleksa” w Lublinie
2. Przedszkole Miejskie nr 12 im. Marii Konopnickiej w Mielcu
3. Przedszkole nr 8 im. Marii Krystyny Habsburg w Żywcu
4. Niepubliczne Przedszkole u Kubusia Puchatka w Gołdapi


Na zdjęciu autorka pakietów edukacyjnych "Trefliki w przedszkolu" Pani Bożena Borowik z albumem, który zdobył nagrodę główną.

Poniżej w galerii zwycięskie prace.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 49

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.