KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Nie zatrzymał się do kontroli i spowodował wypadek

Dodano:
garwolin - Nie zatrzymał się do kontroli i spowodował wypadek

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 29-latkowi z powiatu garwolińskiego, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i spowodował wypadek drogowy.

Wszystko zaczęło się w czwartek kilka minut po południu na ul. Spacerowej w Garwolinie, kiedy policjanci zatrzymywali pojazd do kontroli drogowej. Mężczyzna kierujący samochodem marki Volvo zignorował sygnały świetlne i dźwiękowe i jechał dalej. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, po chwili stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas, zderzając się z osobowym peugeotem.

W wyniku zderzenia 67-letni kierowca peugeota z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu zdarzenia, wykonując niezbędne czynności na miejscu wypadku drogowego.

29-letni mieszkaniec gminy Miastków Kościelny, został zatrzymany w policyjnym areszcie, pobrano od niego krew do analizy. Mężczyzna już usłyszał dwa zarzuty: posiadanie narkotyków oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

REKLAMA:


Prowadzone postępowanie, może doprowadzić do postawienia kolejnych zarzutów młodemu kierowcy.

Mężczyźnie już zostało zatrzymane prawo jazdy.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.