KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Pijani kierowcy na drogach powiatu

Dodano:
garwolin - Pijani kierowcy na drogach powiatu

W ubiegłym tygodniu policjanci ujawnili 3 przypadki kierowania pojazdami po spożyciu alkoholu. Nietrzeźwy kierujący motorowerem został zatrzymany w ramach tzw. „obywatelskiego zatrzymania”.

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 5 prawa jazdy.

10 lutego, Parcele Rębków
20-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Honda, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

14 lutego, Podłęż
59-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki BMW, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym ponad 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

REKLAMA:


16 lutego, Wilga
21-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego, kierował samochodem marki Seat, znajdując się w stanie po użyciu– wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

16 lutego, Kobusy – „obywatelskie zatrzymanie”
41-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 3,3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 2 osoby straciło prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.