KurierGarwoliński.pl

bedok styczen 2020

Wiadomości z Garwolina

Regulowała ogrzewanie i… doprowadziła do dachowania pojazdu

Dodano:
garwolin - Regulowała ogrzewanie i… doprowadziła do dachowania pojazdu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na S-17 na wysokości Kurowa. Kierująca samochodem marki Renault 20-latka z Garwolina, jadąc od strony Warszawy, nie zapanowała nad pojazdem, na skutek czego wjechała do rowu, auto dachowało. Kobieta była trzeźwa, doznała ogólnych potłuczeń.

W sobotę rano, na S-17 na wysokości Kurowa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca renault, 20-latka z Garwolina wpadła w poślizg i zjechała do rowu. Samochód dachował. Kierującej udało się samodzielnie wydostać z pojazdu. Na szczęście, poza ogólnymi potłuczeniami nie odniosła poważnych obrażeń. Jak wykazało badanie, była trzeźwa.

Policjantom tłumaczyła, że straciła panowanie nad kierownicą bowiem regulowała w aucie ogrzewanie. Została ukarana mandatem karnym.

E.R.K.,Lubelska Policja

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.