KurierGarwoliński.pl

bedok styczen 2020

Wiadomości z Garwolina

Sprawcom rozboju na dworcu PKS grozi 12 lat więzenia

Dodano:
garwolin - Sprawcom rozboju na dworcu PKS grozi 12 lat więzenia

Szybka interwencja garwolińskich policjantów doprowadziła do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Napastnicy najpierw wybili szybę na terenie dworca PKS w Garwolinie, a następnie zabrali napotkanemu mężczyźnie wszystkie rzeczy które posiadał. Teraz za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

W niedzielę oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie otrzymał nietypowe zgłoszenie. Nad sprawą zaczęli pracować policjanci, którzy ustalali szczegóły zdarzenia. Policjanci  odtworzyli prawdopodobny przebieg zdarzenia, a także ustalili dane osób, które tamtego dnia dopuściły się tego czynu.

Napastnicy w wieku 34-lat przytrzymywali i bili po całym ciele pokrzywdzonego mężczyznę, a następnie dokonali kradzieży jego biżuterii oraz całego ubrania, w którym przebywał.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Czynności w tej sprawie trwają. Po przedstawieniu im zarzutów i przesłuchaniu, prokurator wnioskował do sądu o ich tymczasowy areszt. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy przychylił się do wniosku i aresztował sprawców. Grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

w ubraniu (, #IP 56057fb4f7) Odpowiedz

w ubraniu przebywal a knajpe mial na sobie? Fajne rzeczy tam sie dzieja.Wesolo macie.