KurierGarwoliński.pl

bedok styczen 2020

Wiadomości z Garwolina

Henryk Boryń trzeci raz z rzędu wybrany najlepszym dzielnicowym!

Dodano:
garwolin - Henryk Boryń trzeci raz z rzędu wybrany najlepszym dzielnicowym!

Od 2 stycznia KPP w Garwolinie prowadziła XI edycję konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego 2019 roku. Zwycięzcą został st. asp. Henryk Boryń z Posterunku Policji w Maciejowicach. To już trzeci raz z rzędu! Na dzielnicowego z gminy Maciejowice głosowało 820 osób. St. asp. Henryk Boryń służbę w Policji pełni od 24 lat, natomiast funkcję dzielnicowym pełni od 2014 roku. Obecnie jest na stanowisku dzielnicowego, obsługuje rejon gminy Maciejowice.

Dzielnicowy Henryk Boryń w już trzeci raz z rzędu, zajął pierwsze miejsce w konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego.
Drugie miejsce w plebiscycie zajął mł. asp. Adam Chmielak, dzielnicowy gm. Parysów, pełniący służbę w Zespole ds. Prewencji w Parysowie, na którego zagłosowało 295 osób.
Natomiast trzecie miejsce zdobył asp. szt. Sebastian Tomaszewski, dzielnicowy miasta Pilawa, służbę pełniący w Posterunku Policji w Pilawie, zdobywając 195 głosów.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy.
„Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2019” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który jest najbardziej rozpoznawalny w lokalnym środowisku, najlepiej znający potrzeby mieszkańców w jego rejonie służbowym, przez co ma możliwość poznania opinii, obaw i problemów.

mł. asp. Adam Chmielak


asp. szt. Sebastian Tomaszewski


KPP MK, opr.  AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nareszcie (, #IP 016ce76d03) Odpowiedz

Cieszy mnie ,że nie jest to tym razem P.Seroczyński .To błazenada ta jego kandydatura,sam roznosi te kartki do głosowania po zakładach pracy,szkołach,przedszkolach i kto nie podpisze to ma przerąbane.A potem zajmuje czołowe miejsca.A jaki to dzielnicowy to wszyscy wiemy...

Gratulacje (, #IP 4c11a6f5ee) Odpowiedz

Panie Komendancie Powiatowy dla takiego policjanta jak Pan Henryk należy się nagroda pieniężna a nie tylko uścisk dłoni.