KurierGarwoliński.pl

bedok styczen 2020

Wiadomości z Garwolina

Wieczór kawalerski - porady przydatne przy organizacji wydarzenia

Dodano:
garwolin - Wieczór kawalerski - porady przydatne przy organizacji wydarzenia

Wieczór kawalerski to dla Panów Młodych bardzo ważne wydarzenie i powodem tego nie jest jedynie nadchodzący ślub. Istnieje wiele sposobów, aby zorganizować i spędzić wieczór kawalerski ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi, dlatego przygotowania warto rozpocząć już z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jak więc zorganizować wieczór kawalerski, który na długo zapadnie w pamięć Panu Młodemu oraz jego gościom?Kto i kiedy organizuje wieczór kawalerski?

Organizacja wieczoru kawalerskiego zazwyczaj spoczywa na barkach Pana Młodego, ale często pomagają mu w tym świadek i najbliżsi przyjaciele, którzy również będą uczestnikami wspólnej imprezy. Podobnie, jak w przypadku organizowaniu innych wydarzeń, najlepiej przygotować wieczór kawalerski wspólnymi silami i rozdzielić najważniejsze obowiązki na kilka osób. Główny organizator powinien również pamiętać, że ważne jest organizacja i kontrola imprezy nie tylko przed, ale także w trakcie oraz po zakończeniu wydarzenia. Termin wieczoru kawalerskiego zwykle przypada na 1-2 tygodnie przed ślubem, jednak trzeba pamiętać, że jeżeli zależy nam na czymś „specjalnym”, powinniśmy pomyśleć o organizacji nawet na kilka miesięcy przed wieczorem kawalerskim. W taki sposób możemy zawczasu przygotować listę gości i zaprosić wszystkich na tyle wcześnie, żeby każdy uczestnik zabawy mógł znaleźć czas na przybycie. Taka organizacja zazwyczaj pozwala także na oszczędzenie oraz rezerwację najlepszych miejsc, jeżeli planujemy wydarzenie w lokalu.

Pomysły na udany wieczór
Pomysły na organizację wieczoru kawalerskiego muszą być uzależnione od tego, co lubi i jakim typem człowieka jest Pan Młody. Jeżeli organizujemy wydarzenie w stosunkowo małym gronie, warto przygotować coś, co będzie pasowało każdemu z uczestników. Głównym założeniem organizowania wieczoru panieńskiego jest zrobienie czegoś szalonego, dlatego nie powinniśmy się ograniczać w wymyślaniu i realizowaniu pomysłów – w końcu taka okazja trafia się tylko raz. Wieczór kawalerski może zostać zorganizowany w formie imprezy tematycznej jak np. paintball, skok ze spadochronem, kurs driftingu, gokarty, gry miejskie, weekendowy wypad pod namioty. Poza tym wieczory kawalerskie bardzo często organizowane są w wynajętych apartamentach i nocnych klubach. Opcja z wynajętym apartamentem może być ciekawym rozwiązaniem, jednak zazwyczaj ogranicza ilość możliwości na naprawdę szaloną zabawę. Przeciwieństwem tego jest wieczór kawalerski zorganizowany w klubie nocnym.

Wieczór kawalerski w ekskluzywnym klubie
Jeżeli zdecydujemy się na organizację wieczoru kawalerskiego w nocnym klubie, nie możemy wybrać się do pierwszego lepszego klubu, który zapewni jakość na „bardzo średnim” poziomie. Wieczór kawalerski to impreza, której nie można powtórzyć, dlatego warto wybrać się do klubu premium w Warszawie. New Orleans to jeden z najbardziej ekskluzywnych klubów w naszym kraju, który poziomem dorównuje najbardziej prestiżowym klubom w Europie. Impreza w Gentelmen’s Club to gwarancja udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą klubu na stronie https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie.

Artykuł sponsorowany