KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Grzegorz Woźniak zawieszony w prawach członka PiS

Dodano:
garwolin - Grzegorz Woźniak zawieszony w prawach członka PiS

W poniedziałek 16 marca poseł Grzegorz Woźniak został zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości. Informację podał na Twitterze Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości, poseł na Sejm IX kadencji.

13 marca na swoim Facebooku radny powiatowy Marcin Kobus zamieścił wpis, w którym zwrócił uwagę, że poseł zlekceważył zalecenia, by ograniczać zagrożenie epidemiologiczne do minimum.
„Co słychać? Miałem nie pisać ale… i tak jestem wrogiem nr1 powiatowej partii rządzącej. Do rzeczy, tyle się mówi o pandemii, szkoły, kina, teatry pozamykane a w dniu wczorajszym w jednej z lokalnych restauracji nasz poseł ziemi garwolińskiej wyprawił imieniny, na których były zaproszone najważniejsze osoby z powiatu (z punktu widzenia zarządzania kryzysowego). Co Wy na to ? PS.Dodam jeszcze ze syn pana posła jest piłkarzem włoskiego kluby i niektórzy mówią, że wrócił .

Sprawa była szeroko komentowana w Internecie i telewizji. Poskutkowało to zawieszeniem Grzegorza Woźniaka w prawach członka PiS.
„Pani Bernadeta Krynicka oraz Pan Grzegorz Woźniak w dniu dzisiejszym decyzjami Prezesa #PiS Jarosława Kaczyńskiego zostali zawieszeni w prawach członka” - napisał na Twitterze Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości, poseł na Sejm IX kadencji.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Bobas na zapiecku, czy pod mamy kiecko? (, #IP 1b26df8960) Odpowiedz

[quote name=ainteresowany]... nie zanegował pobytu za granicą... [/quote] Czyli co? Za, z PiSiur, kasę? Woził się ze swym bobasem? A to pilkarz - jeszcze dziecko. W obcym klubie? Fuj! Zdradziecko! Ołżesz w mordę jemu jeża, Oby tylko wirus zelżał, Schowam go pod matki kiecką. Albo lepiej na zapiecQr. Biła by z nich, świe..nta para. Business joint, gdy z młodym , stara. Tak już mają celebrytki, Rolę grać, piłkarskiej Rypki. Obrzygliwe POdejrzenie. Było dotąd w PiSie, w cenie. Nagle im się odmieniło. Wolą kłamać, co nie było. Topan brrryzgzez miauu w zwyczaju, chlapytać błotem , jak na chaju. W dziobie moczny, Postdura niska. Nassi-socjauł z trzęsawiska. Kaczastrofy wyniósł go czar. Stara szkoła. -Gienieraus Moczar. W świetle kamer, w sejmowej sali, Szlambem z prawych ust bryzgali. Toć nie oni ino PełO, Sie na  chłopa jem uwzięłouł. Hhheh, wewnętrzne PiSrozgrywki. Łysą pałą, - Grzesia z grzywki. Gdy się zderzą z wozem knury, NIE unikniesz kurzej chmury. Już odchody zewsząd lecą, Trzeba zrobić coś z tą hecą. Stary kaczor z Wawy kwacze, Stulić dzioby, podlizy wacze. To tajniacka jest metoda, Z brzehu stać gdy rwąca woda. Zezem łatwiej będzie zoczyć, Zacz, na grzędę, broyler skoczy. Mall-ewane pedejo lisy, CO pewnikiem pedzie łysy. Rudy zawsze łysym rządzi, Teddi, zjego. Wpierw oporządzi. Bis znów Grzechu sieł na grądzi. W off czas, jemu pełna misa Bon favourek od Parysa. Tamże kurort był komuny. Oni, tego pieca, zduny. Własną pieczeń na nim pieczą. POlewzając ostrym, Leczo. W pąsach wstydu, OTTO t całam, żem w rymieniu, NIE doskonała.

niemożliwe (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

to już nie jest członkiem? to niemożliwe

Zawierzony Prezesowi! (, #IP be79175af5) Odpowiedz

Członkiem? Yes! Jak zawsze był. Tyko tera nie na scenie. Zabezpiecza PiSu tył. Zawieszony on czasowo. Bo w strategii tak musowo. Prezes geniuś, wierny szszaaachhom. Zawsze konia miał pod pachą. Kopać w krocze? W łeb pałką walić? Nigdy nie da, się obalić.

To tylko test (, #IP 8b003b7272) Odpowiedz

O jacy erudyci

ZARAZA PiS-lamców nie rusza ? (, #IP b71a86b75d) Odpowiedz

UWAGA!!!! (, #IP 8166c8dfab) Odpowiedz

DLA BEZPIECZEŃSTWA MIESZKAŃCÓW PROSIMY O OPUBLIKOWANIE LISTY OBECNYCH NA IMIENINACH U POSŁA I KTO W MARCU BYŁ Z POSŁEM W ITALII.

(, #IP 1fe2fd5470) Odpowiedz

a co ich to obchodzi?

Wielkie halo (, #IP 6f210c6a1c) Odpowiedz

Postępowanie posła niewłaściwe ale gości też nikt nie zmuszał do obecności .Sporo nie przyszło o czym było głośno na mieście .To wydarzenie to nic wielkiego naprzeciw tego co ludzie mówią o poprzednich działaniach posła . Nie bez powodu poseł jest obecny na różnych uroczystościach i wizytuje lokalne instytucje .Stąd ksywa ,,kadrowy\ i o to ludzie mają żal do posła .Jeśli zmienia się ludzi na kierowniczych stanowiskach to chociaż na ludzkich i dojrzałych oraz kompetentnych a nie na takich którzy eksperymentują i się uczą . Najlepiej zająć się posłowaniem a nie ustawianiem lokalnych osób by mieć je pod kontrolą i by nie brużdziły . Niestety ale słyszę od ludzi że to głownie mają za złe posłowi .Dialog z ludżmi a nie oportunizm panie pośle .

jakie zawieszenie ? (, #IP 01fda5d25e) Odpowiedz

powinni pojechac Pana Posla i out z Partii tak jak kiedy bylo z Hoffmanem i dwoma innymi. Wtedy bylo honorowo. Apel to Prezesa PIS z prosba o wyrzucenie z Partii.Wina porazajaca w porownaniu do excessow Hoffmana zagranica. Nie chcemy tego posla tutaj. Naraza nasze zycie i zdrowie.

ale cyrk (, #IP 41d22a1232) Odpowiedz

obawiam się, że niestety zaraz go odwieszą.

Bez przesady (, #IP d2ea914841) Odpowiedz

Poseł zle postąpił, stalo sie. Dlaczego Polski rząd nie wprowadzi nakazu pracy pielegniarka w 1 szpitalu na czas epidemi. Jestem pracownikiem szpitala, pielegniarki dorabiaja w Otwocku, Warszawie, itp. Na reku jednej dloni mozna policzyc pielegniarki 1 etatowe.

Google.net (, #IP 2b7b99c93b) Odpowiedz

Ja też jestem pracownikiem szpitala i wiem, że pewna grupa tam zatrudnionych to idioci. Twój wpis potwierdza to spostrzeżenie.

Garwolak (, #IP 5c3e7928d9) Odpowiedz

Nikoś faworyt pana posła też powinien miec kwarantanne a nie pląsa po komendzie i naraża na ryzyko zarażenia policjantów i interesantów czy pan Komendant Rek nie ma wiedzy gdzie był jego zastępca odzwierny imprezy czy sprawa powinna zainteresować KGP

Nieodpowiedzialni dorośli faceci gorzej od dzieci, "ZOSTAŃ W DOMU". (, #IP 37a5567921) Odpowiedz

Pan poseł Grzegorz Woźniak na kilka dni wcześniej przed zakrapianą imprezą imieninową wrócił z Włoch skąd odbierał syna – piłkarza Genoa FC (północna Italia). Czy obaj poddali się badaniom na koronawirusa? https://dorzeczy.pl/kraj/132818/nieodpowiedzialne-zachowanie-posla-pis-se-zorganizowal-impreze-na-250-osob.html https://kuriergarwolinski.pl/garwolin-17423-prezydent-andrzej-duda-w-garwolinskim-szpitalu,2.html Szpital garwoliński odwiedził kilka dni temu prezydent Andrzej Duda i za taki nieodpowiedzialny krok gdzie uczestniczył na libacji imieninowej dyrektor miejscowego szpitala w Garwolinie Krzysztof Żochowski obaj powinni odpowiadać karnie za narażenie zdrowia 250 obywateli Polaków na imprezie imieninowej jak i za możliwość zakażenia i narażenia zdrowia, a nawet i życia PAD!:-(

M. (, #IP 0a5172caa1) Odpowiedz

Bo myślał, że mu wszystko wolno, że jest pisowskim baronem na powiat. A tu kicha.

(, #IP e75fd8c849) Odpowiedz

Dlaczego po powrocie z Włoch Pan poseł i jego syn nie poddali się kwarantannie?

Kwarantanna była. (, #IP a222644bbd) Odpowiedz

Przez całą imprezę zażywali wszyscy szczepionkę w dużych ilościach. Koronowirus tego nie mógł przetrwać. ps. Panie pośle w wielki post katolik nie wyprawia takich imprez. To grzech.

Miał dyspensę od proboszcza po znajomości i symapatii sutannowych dla PiS-lamu. (, #IP b71a86b75d) Odpowiedz

bagno (, #IP 1fe2fd5470) Odpowiedz

bagno