Wiadomości z Garwolina

Poseł Grzegorz Woźniak wydał oświadczenie

Dodano:
garwolin - Poseł Grzegorz Woźniak wydał oświadczenie

Poseł na Sejm Grzegorz Woźniak z Prawa i Sprawiedliwości wydał dziś oświadczenie w związku z artykułami, jakie pojawiły się w prasie.

Poniżej treść oświadczenia posła:

W związku z opublikowanym w dniu 16.03.2020r. artykułem w gazecie „Super Express” pt. „Głupota posła PiS! Zrobił imprezę na 250 osób...” zawierającym nieprawdziwe informacje i naruszające moje dobre imię i moich bliskich oświadczam:

1) Zwróciłem się do Superexpresu o sprostowanie w trybie Prawa Prasowego nieprawdziwych informacji zawartych w artykule. Brak sprostowania w terminie 7 dni spowoduje skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego.
2) Zwrócę się do wszystkich mediów powielających nieprawdziwe informacje „Superexpresu” o ich sprostowanie.
3) Nie złamałem swoim postępowaniem jakichkolwiek przepisów obowiązującego prawa, w szczególności ani ja, ani żaden członek mojej rodziny, ani żaden inny mieszkaniec Powiatu Garwolińskiego w dniu 12 marca 2020r. i w dniach następnych nie był objęty kwarantanną z powodu koronawirusa, co potwierdzają codzienne komunikaty Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Garwolinie.
4) Nie wyjeżdżałem do Włoch w celu umożliwienia powrotu mojego syna do domu. Mój syn powrócił do kraju samolotem, przeszedł wszystkie wymagane procedury, w tym wypełnił kartę lokalizacyjną i do końca tego tygodnia przebywa w domu w stałym kontakcie z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym bez objawów zarażenia koronawirusem.
5) Mój syn nie był uczestnikiem spotkania opisywanego przez „Super Express”.

REKLAMA:


6) Nie są prawdziwe informacje dotyczące ilości osób uczestniczących w spotkaniu. Spotkanie było spotkaniem prywatnym i zostało zorganizowane w taki sposób, aby nie brało w nim udziału jednocześnie więcej niż 30 osób.
7) W kontekście obecnej sytuacji epidemiologicznej, ze zrozumieniem przyjmuję decyzję mojej partii o zawieszeniu w prawach jej członka. Wyrażam nadzieję, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona i pozwoli mi na spokojną pracę na rzecz moich Wyborców
8) Do czasu zakończenia postępowania w sprawie wstrzymam się z jej komentowaniem w mediach.
9) Dziękuję za okazane mi, zwłaszcza przez mieszkańców Powiatu Garwolińskiego, w ostatnich dniach wyrazy poparcia i zrozumienia.


zdjecia z pofilu FB Grzegorza Woźniaka


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

super (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

Dzięki koronawirusowi podczas trzeciej jego kadencji cała Polska pierwszy raz usłyszała o tym pośle. Taki wybitny

karol (, #IP 0265df8b2c) Odpowiedz

po co tak piszesz ,narobił glupty ,to powinien być ukarany ,nie wazne że ma układy i znajomości ,prawo powinno być dla wszystkich jednakowe,nie lepszych ,czy gorszych.

obserwator (, #IP 0265df8b2c) Odpowiedz

Pan Grzegorz to porządny czlowiek ,po co go tak szkalować ze mieniny swoim kolegósow chciał wyprawić ,dajcie mu święty spokój po co tyle zamentu.n\iepotrzebnie go oskarżacie i psujecie mu dobrę imię dla powiatu tyle dobrego zrobił ,opamiętajcie się ,nie wiecie co robicie ,

Ciekawe to dopiero będzie (, #IP 6f210c6a1c) Odpowiedz

Niezależnie od zdarzenia i dalszych losów posła zastanawiający jest fakt czy ludzie którzy obsadzili stanowiska solidarnie też je opuszczą. Niestety w Polsce od dawna stanowiska nie są obsadzane z przypadku czy chęci. Potrzebna jest też protekcja.

Kdzieś bez wieś? Flachę nieś! (, #IP c1fd8a5938) Odpowiedz

[quote name=garwolak]Niech nie boi się wirusa co Posłowi dał całusa Wirus PIS-u się nie ima... /quote] Bo to PiS nas wszystkich dyma, Mieli powiew ale dechł, Czas więc na Kowalski miech Jak żar kotlin, u kowala, Fanatyków miecz rozpala, W tej intencji bal u Grzechy, By pompować miał kto miechy. Taka pisiu polityka, Rzucać gnojem, Tłum to łyka. Wieszczy PiSlam ambonami, Głoszuj na nas, Mocz jest z nami. Cała Polska, wydymana. My w tym Trrr wam yyy, Po kolana. Wirus żyje z tej przyczyny, Ledwie ino 2 godziny. W tym zaduchu dobrej zmiany. Pislizusy idą w tany. Leje się ognisty płyn. By liszaje zmyć, swych win. Prezes, Strażak, Ordynator, Wszyscy będą wdzięczni za to? Gdy na stule piesek z różna? Mandat też rozgrzerzyć można. Już procenty czuć z sutanny, Nie odmówią nawet panny. Przybywajcie z różnych stron. Ci co już napici, Won! Zrobić miejsce, dla kolejki, Przechytrzymy wszystkie fejki. To nic, że się więcej zmieści. W oświadczeniu, jest 30. Napisane z wyprzedzeniem. Jeśli rzuci kto kamieniem. Nie przewidział śfientny Grzesiek, Kto nie spity, ten D O N I E S I E Wściekłość wiernych sobie sprawisz, Gdy od flaszki ich odstawisz, Zalać trza intencje wrogie, Warto było z litr na drogę. I nie skąpić na lawety, Swej pozerskiej lichejń diety. Jak to, wcześniej bal opuścić...? Kto kieruje? Nikt.? A juści. Żona jeszcze śpi. Pół nocy. Jak obudzisz... W pysk! Jak z procy. Kto, wszystkiemu temu winien? Zawieszony być powinien. Od prezesa i od żony. W sekretynkę, zapatrzony! Stara? dzieci? wuj? czy zięciu? Co nie umi do 10ciul? Nie potrzebniem łechtał osła. Cięęęszk***a dola posła.

(, #IP 115aa73859) Odpowiedz

Uahahahahaha ale to dobre! Na konkurs poezji z tym dziełem!

Gościu (, #IP 7608e7ff42) Odpowiedz

Zabrakło w tym oświadczeniu jednego punktu: ŻE TO WSZYSTKO WINA TUSKA!!!

Panie Pośle (, #IP 082a86f155) Odpowiedz

z całym szacunkiem dla Pana zasług i osiągnięć... Przepisy przepisami a głupota głupotą. Być może Pan nie złamał przepisów ale organizacja imprezy w szerszym gronie była kompletnym brakiem rozwagi. Tak się nie robi. Jak mówił min. Szumowski to nie jest czas zabaw i Pana to również dotyczy. Zamiast straszyć sądami lepiej by było gdyby Pan okazał trochę pokory i po prostu powiedział przepraszam. Z poważaniem.

Poseł (, #IP 2786c824fb) Odpowiedz

Pan poseł bardzo często ujawnia nieświadomie swój charakter. Np na ul długiej zostawia auto na zakazie. Sama widziałam. Następnie idzie do pralni. Posłowi wolno, przecież bywa na komendzie i co kto mu zrobi. Nie przeszkadza to później opowiadać ze i zachowywać się jakby był przeciętnym człowiekiem. Panie pośle ludzie to widzą i rozumieją. Takim zachowaniem nie pomaga pan sobie a szkoda bo kiedyś był Pan trochę bardziej przyziemny.

on (, #IP 4a3e6bf43e) Odpowiedz

Wyprzedzanie w Lipówkach na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu Grzesiu nie ładnie jest nagranie....

(, #IP 3dbe4112ae) Odpowiedz

Podasz link?

Lesio (, #IP d16da5234b) Odpowiedz

Rozumię że w związku z zaistniałą sytuacją zwolnił się etat kadrowca w Policji i innych instytucjach na terenie powiatu

Nagonka (, #IP 7c103447df) Odpowiedz

Panie Pośle damy radę. Jeśli czyta pan te denne komentarze to niech pan wie ze to nagonka przeciwników a zwłaszcza tych byłych dyrektorków. Tęsknią do dawnej wypłaty i władzy. A tu nie ma i bardzo dobrze im tak.

(, #IP 58ba1f03b9) Odpowiedz

Prawa Pan nie złamał ale zachowanie jak widać bardzo zdyskredytowało pana osobe w opinii publicznej. prosimy nie kompromituj sie juz bardziej i zejdz w cień

(, #IP 73bd7495ea) Odpowiedz

razem z wspoluczestnikami imprezy!

czas głupców (, #IP 1da8ed131a) Odpowiedz

honor nie jest widać dziś już w cenie

Wstyd (, #IP cc5bfc0eeb) Odpowiedz

Wstyd za takie zachowanie,miejmy nadzieję że zostanie ukarany

(, #IP 58ba1f03b9) Odpowiedz

Tym oświadczeniem a raczej stekiem klamstw wbija sobie gwóźdź do trumny. Kłamstwem nie naprawi swojej glupoty i nie odpowiedzialności. Zachowanie nie godne posła.

można? (, #IP 1da8ed131a) Odpowiedz

typowe dla tej władzy, jak protestują tysiące, to mówią że garstka ludzi spaceruje, jak bawią się setki, to tylko 30 osób. Już wiadomo że nigdy prawdziwa liczba nie zostanie podana a sprawa ucichnie. Jak złapią cię za rękę mów że nie twoja ręka - to działa jak nigdy.

"W oczach Jarka jesteś już skończony. Twoja rola w PIS właśnie się zakończyła." (, #IP 0330698aa0) Odpowiedz

@strażnik (2020-03-17 13:44, #IP 20ec135dc7) W oczach Jarka jesteś już skończony. Twoja rola w PIS właśnie się zakończyła. Chciałabym dodać, że nie tylko w oczach J. K., ale także u wyborców pana Woźniaka. Ja również głosowałam w pierwszej kadencji na pana Grzegorza, ale dał się poznać już po pierwszej kadencji , że jest posłem `` rozrywkowym `` nie działaczem społecznym, mało operatywny, najczęściej widziany na miejscowych portalach z nożyczkami w ręku przy przecinaniu wstęgi z racji uroczystości otwarcia przepustu drogowego, wyremontowanego chodnika, wykoszonego rowu, etc., etc., najczęściej otoczony z prawa i lewa w towarzystwie kobiet, po uroczystościach libacja, bankiecik, itd. - słowem rozrywkowy LEŃ!:-( Pomyśleć, że taki poseł miał być operatywny i skuteczny w działaniach by doprowadził do obwodnicy miasta Garwolin od strony Siedlec do Wilgi? Głęboko wierzę, że na przyszłą kadencję wyborcy zagłosują za działaczem racjonalnie skutecznym udzielającym się dla miasta Garwolin i okolic w rozwoju, a nie tylko z nożyczkami w ręku...

Kol (, #IP f6a33602a2) Odpowiedz

The end panie pośle, niestety.. i niech pan nie kłamie i nie mydli nam oczu. Prezes b dobrze zrobił , ze zawiesił.👏👏👏

J. (, #IP ac5d9f986a) Odpowiedz

Panie Pośle,luzik i bez nerwów. To trzecia kadencja.Sam się Pan nie wybrał,tylko wyborcy.Mała wpadka i nie warto się tłumaczyć.Zarzut,że jest Pan wszędzie,to nie zarzut tylko zazdrość.

(, #IP 6e21aaf8ad) Odpowiedz

Oglądałem w telewizji i nie zgadzam się z oświadczeniem Pana posła gdyż Pan powiedział że to było zgromadzenie na około 30 osób. A spotkanie było szykowane ogólnie na 250 osób. W środę ja miałem drugą zmianę i z tego co wiem to jedna lizuska łatwiła sobie wolne na czwartek by być na Pana uroczystości. Więc nie zgodzę się z tym oświadczeniem bo mi się nic nie obiło o uszy by była mowa że ktoś dostał info o nie przychodzeniu. Tym bardziej że było bardzo głośno o tym iż Pan poseł wyprawia swoje imieniny i tyle osób jest zaproszone. Więc proste i logiczne było by Panie Pośle że skoro niby pan zaprosił tylko 30 osób to inni powinni dostać wcześniej informację o tym że jest zmiana decyzji a tak pan nie zrobił więc to jest próba wyjścia ze swojego błędu....

Lesio (, #IP 5c3e7928d9) Odpowiedz

A czy Nikos uciekł na zwolnienie czy może boi się że Komenda Główna zajmie się jego plasami i zachowaniem nie zgodnym dla honoru ofcera ale jak się robi ofcerem ludzi z plecaka to tak sie dzieje

Kajzerka (, #IP 5d7f326178) Odpowiedz

Przecież Darek skończył tylko kurs oficerski. Niedługo będzie zmiana.

ja (, #IP 4a3e6bf43e) Odpowiedz

Nie długo to na szczaw razem z posłem.....

nareszcie (, #IP 685d6baaf9) Odpowiedz

Panie JARKU K, wez sie i zobacz co tu sie dzieje robią cco chca a sprawy zwykłych ludzi są nie ważne chocby to co sie dzieje z transportem(PKS) oraz podobnymi sprawami.Jak chce pan stracić poparcie dla PISu to wszystko idzie w dobrym kierunku.

oni (, #IP f43b8592c5) Odpowiedz

Jarek to o przyziemnych sprawach nie ma pojęcia ....

nareszcie (, #IP 685d6baaf9) Odpowiedz

Pinio (, #IP dad50a85cc) Odpowiedz

A co nato główny strateg i doradca p. Posla kuba500+ slaby ten pijar....robi

Poseł (, #IP 6f210c6a1c) Odpowiedz

Poseł jest po to by w sejmie reprezentować okręg wyborczy z którego dostał mandat . Jeśli poseł wchodzi w relacje z lokalnymi urzędnikami albo zamiast pracą w sejmie zaczyna wpływać na obsady stanowisk w powiecie to kręci sobie sznur na szyję . Zawsze takim działaniem narobi sobie wrogów .Człowiek skromny i pracowity nie potrzebuje reklamy .Takiego wybiorą ludzie zawsze . Jednak gdy zamiast pracować na rzecz ludzi w parlamencie zajmuje się bywaniem na imprezach i sprawami kadrowymi to robi sobie wrogów .Tak wrogów a nie niezadowolonych . Poseł nie zdaje sobie sprawy ile traci pokazując się lub tolerując niektóre postaci w powiecie .Wróg publiczny z tego co czytam to dyr szpitala .Faktycznie tak się kończy łączenie funkcji politycznych ,zawodowych czy lekarskich . Przykład wizyta prezydenta . Niestety łączenie różnych funkcji jak posłowanie z celebrytą lokalnym nie służy .Tak samo jak wtrącanie się w sprawy kadrowe. Panie Grzegorzu przy całej sympatii bardzo Pan sobie szkodzi .

konsekwencje (, #IP 37fc3ae635) Odpowiedz

Nikogo bycie wrogiem nie upoważnia do rzucania oszczerstw, pomówień i zniesławienia. Poseł powinien pociągnąć tych co rozpętali całą tą aferę do odpowiedzialności, po to żeby niektórym ludziom odechciało się takich wrednych i nieetycznych zachowań pod szyldem troski o bezpieczeństwo obywateli.

konkretniej proszę (, #IP 1da8ed131a) Odpowiedz

ani jednego sensownego zdania w tej wypowiedzi, ani jednego konkretu, kogo i za co chcesz rozliczać? To może jarosław k się pomylił?

cierpliwości (, #IP d3f922c054) Odpowiedz

najpierw skończymy reformę wymiaru sprawiedliwości

Ale ściema (, #IP 3536cde95d) Odpowiedz

Tak syn przebywa w domu ciekawe dlaczego w sobotę był widziany na obiektach w mietnym... Kłamstwo z kłamstwem nic więcej...

punkt nr 6????????????????????????? (, #IP 899c935626) Odpowiedz

można prosić o wyjaśnienie panie pośle? czy impreza miała charakter sztafety?

xyz (, #IP f43b8592c5) Odpowiedz

przychodziło 30 osóob dawało prezenty i wypad :) potem kolejni :D

Urzednik (, #IP 58ba1f03b9) Odpowiedz

Pan Poseł chce wyjść z twarzą z tej sytuacji ale na marne jego próby. Być może impreza nie miala 250 osób ale mimo to było to bardzo nie odpowiedzialne

wyborca (, #IP a5da50afb9) Odpowiedz

Jeżeli na 100% było tylko 30 osób to ok.

(, #IP 9ca4330211) Odpowiedz

Na 30 osób to imprezę imieninową mozna zorganizować w domu.

strażnik (, #IP 20ec135dc7) Odpowiedz

W oczach Jarka jesteś już skończony. Twoja rola w PIS właśnie się zakończyła.

Pinionc ważny dla kampani (, #IP f84361106c) Odpowiedz

Nie masz racji panie strasznik. W PiS z pieniędzmi zawsze ważni. Nawet jeśli z tylnych rzędów, Bo w reklamie trza napędu Wydał, zwiesił, czy wydalił. Kogo to obchodzi? Wcale! Któż prezesu, jego wydał? Taki ńjus, się bytu, przydał. Nocą zdradzał, za dnia kadził. No bo nie z wiadomych rodzin? Kto, w zarazy dzień dzisiejszy? W tym wyścigu najpierwsiejszy? Słonko świeci, deszczyk pada, Wnet zastąpi? Trudna rada. Łysy członek? Młodsza kibić? Ma królwowi kiełki wybić? Zapisywał wszystko w dziennik? Wszak, nie wójta stary siennik. Pytać już się odechciewa. Może T. W. z Paruszewajchs? Grzech się starał a tu kara. Bez treningu gardła w Armii, Nie ugościsz wsiech bezkarnie, Nie napoisz, kto spragniony, Prezydenckich łask dla żony. Sprawa tu jest oczywista, Bój o miejsca na fest listach. Jeśli wejdziesz to od płacisz. Bez potrzeby prania gaci. Zwłaszcza jeśli pory kacze, Jest ryphallizacji smaczek. Zakrapiany dezynfekcją, W pokorności PiSu lekcją. Gdy za tobą młoda, wieś, Mojżesz troski...wsadzić gdzieś. NIK za tobą nie pogoni. Zaś buławę trzymasz w dłoni. Czasem piękność nieskończona, rzuci cię pod płot, byś skłon miauuu. Gdyś miast chlubić chętne ciałko, Sponiewierał się gorzałką. Nie uświadczysz łask aniołków, W kaczej karuzeli stołków. Wszak i ty nie głupie jagnie, Delikatnie dryluj w bagnie. Byś nie wylądował na dnie. Gdy to szambo czaszkę ściśnie, pispotatoe zmień w jaam z wiśni Jeśli twoja wola taka, dodasz własny sok z buraka.

ss (, #IP 2fec5efedf) Odpowiedz

a TY jak SS wszędzie .. i nigdzie.. na matke też dodosiesz nobie z PSL

(, #IP 1a113b0f8f) Odpowiedz

słuszna uwaga

Brawo Marcin Liter Kubuś (, #IP c45278f2e5) Odpowiedz

Ależ to odPOwiedzialna postawa obywatelska całkowicie zgodna z linią partii zwanej PiS i zleceniami wiadomych lekarzy specjalisów.

(, #IP 566a28c1ad) Odpowiedz

przykro----prawda taka Jarek nie wybacza,żegnaj!!!!!!!!!

Wybaczy, wybaczy, tyko na parę datki obaczy. (, #IP 697b67dc30) Odpowiedz

No, co ty? Syn? Dron sklerozy? Czy świentny aktor z premiery Idioty? A te rozłamy i powroty? Kruski, Gołofilln, Siorbro, Broszka, postgomułkołowaPolidajna Solska. Wieszczysz z Parysa, zaś kraczesz z Tobolska. Prezes jak każdy Don Qzqu z Maffin, portfell frajera cenić potrafi. Wczoraj nam słodzić, dziś was wyp...wietrzyć, czyniąc w malignie, z jajkobył lepp psich... Kasa się liczy pośród PiS-POsłów cap,pitol, dziczy.