KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie i kulturawkwarantannie

Dodano:
garwolin - Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie i kulturawkwarantannie

Choć ośrodki kultury w całej Polsce są zamknięte i nie odbywają się żadne z zaplanowanych wcześniej wydarzeń, kultura wciąż jest na wyciągnięcie ręki. Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie dołączyło do ogólnopolskiej akcji #kulturawkwarantannie. Jedną z propozycji jest Wirtualny Konkurs Wielkanocny – dla wszystkich!W związku z epidemią koronawirusa i decyzją władz o zamknięciu ośrodków kultury, a także placówek oświatowych, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie było zmuszone odwołać coroczny Wielkanocny Konkurs Plastyczny, w którym udział brali uczniowie ze wszystkich szkół w powiecie garwolińskim. W tym roku przypadała jego jubileuszowa, dwudziesta edycja. Konkursu w tradycyjnej formie nie ma, ale za to jest coś uszyte na miarę aktualnej sytuacji – Wirtualny Konkurs Wielkanocny – dla wszystkich.

REKLAMA:


Zadaniem uczestników Wirtualnego Konkursu Wielkanocnego jest wykonanie jednej z trzech rzeczy: kartki wielkanocnej, pisanki lub palmy wielkanocnej. Kolejny krok to zrobienie zdjęcie pracy – obok pracy na zdjęciu musi być widoczna kartka z imieniem i nazwiskiem autora/autorów oraz kategorią wiekową: przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła ponadgimnazjalna, praca rodzinna. Zdjęcia prac należy wklejać w komentarzach pod postem na Facebooku Centrum Sportu i Kultury czeka na wielkanocne dzieła do 5 kwietnia i zapewnia, że dla autorów najładniejszych i najciekawszych prac będą nagrody!

#kulturawkwarntannie

Na profilu facebookowym Centrum Sportu i Kultury można znaleźć ciekawe propozycje na spędzenie czasu w domu z kulturą. To między innymi linki do wirtualnych spacerów po muzeach, przedstawień teatralnych, koncertów, a także pomysły na miniwarsztaty kreatywne, które można zorganizować dla siebie i dzieci w domu.
Więcej informacji na facebook.com/csikgarwolin


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Andrzej (, #IP b35a9c50aa) Odpowiedz

Najbardziej mi szkoda Garwolińskiego kina do którego często chodzę ciekawe czy przetrwa tą długą przerwę :(