KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Dwóch kierowców miało około 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu

Dodano:
garwolin - Dwóch kierowców miało około 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu

W ubiegłym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego ujawnili dwóch kierowców, którzy mieli około 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 1 prawo jazdy.


13 marca, Garwolin

39-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Renault, pomimo wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

18 marca, Gocław
30-letni mieszkaniec powiatu otwockiego, kierował samochodem marki VW znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

REKLAMA:


20 marca, Wola Korycka Górna
Kierowca samochodu marki Subaru uderzył w ogrodzenie posesji i się oddalił. Policjanci ustalili właściciela pojazdu, który był pod działaniem alkoholu (pobrano krew do analizy) dodatkowo 46-latek mieszkaniec powiatu garwolińskiego, posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

22 marca, Sobolew
40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki BMW wjechał w ogrodzenie posesji, jak się okazało mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 40-latek posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.