KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Pomóżmy Julii Pawliszewskiej

Dodano:
garwolin - Pomóżmy Julii Pawliszewskiej

Legioniści z fanklubu z Garwolina prowadzą zbiórkę pieniędzy na pomoc dla córki jednego z nich, Julii Pawliszewskiej. Dziewczyna po urodzeniu przez kilka miesięcy walczyła o życie w szpitalu, obecnie jest już w domu, ale wymaga intensywnej rehabilitacji. "Córka naszych dobrych znajomych, legionistów z krwi i kości, wyjazdowiczów i fanatyków. Urodziła się z zespołem zaburzeń oddychania. Wymaga intensywnej i mega kosztownej rehabilitacji. Pomóżmy jej normalnie żyć. Nie wymagamy od Was zbyt wiele"

apelują legioniści z FC Garwolin.Każdy z Państwa może pomóc w zebraniu pieniędzy na ten cel, poprzez licytację gadżetów, wśród których są unikatowe legijne szaliki, koszulka, czy płyta "Ultra Dźwięki". Pomóc można również przekazując 1% podatku.

Aby przekazać 1% podatku: KRS:0000037904 cel szczegółowy : 37304 Pawliszewska Julia
Darowizny pieniężne :
W tytule wpłat : 37304 Pawliszewska Julia
Numer rachunku bankowego : 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.