KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zdarzenie drogowe w Zwoli Poduchownej

Dodano:
garwolin - Zdarzenie drogowe w Zwoli Poduchownej

- Dziś około godziny 5.00 na drodze powiatowej w Zwoli Poduchownej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem prawdopodobnie Land Rovera. Kierowcy napotkali utrudnienia - informuje Paweł.

Za zdjęcie i informację o zdarzenu dziękujemy Pawłowi. Więcej informacji niebawem.

AKTUALIZACJA 8.20
- Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Zwola Poduchowna w dniu 24 marca po godzinie 5.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego, kierując samochodem marki Land Rover z dotychczas nieustalonych przyczyn zjechał do rowu, a następnie w las uderzając w drzewa. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierowca auta jak i 53-letnia pasażerka. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Garwolinie - mówi asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Policjanci przypominają, że wielu tragedii na drodze można uniknąć. Podstawową zasadą jest jednak dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów i warunków na drodze oraz zachowanie rozsądku i koncentracji. Szczególnie istotne są to czynniki przy warunkach, gdzie w nocy temperatura spada poniżej zera. Zatem uważajmy i bądźmy ostrożni.

AKTUALIZACJA 11.29
- Po godz. 5.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zwola Poduchowna, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi uderzając w kilka drzew. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które znajdowały się w jego wnętrzu. Z uwagi na znaczne uszkodzenia karoserii samochodu strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych usunęli dach, wykonując w ten sposób dostęp do osób poszkodowanych. Następnie stwierdzono ich zgon. W akcji trwającej ponad cztery godziny uczestniczyły trzy zastępy PSP oraz cztery zastępy OSP - informuje st. kpt. Tomasz Biernacki z KP PSP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.