KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

3 miesiące aresztu za posiadanie narkotyków

Dodano:
garwolin - 3 miesiące aresztu za posiadanie narkotyków

Zatrzymany przez garwolińskich policjantów 24-letni mężczyzna podejrzany o narkotykową działalność trafił na trzy miesiące do aresztu. Stróże prawa zabezpieczyli u niego znaczne ilości środków odurzających, które nie trafią już do odbiorców. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci nadal pracują nad sprawą i nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali w piątek mężczyznę podejrzanego o posiadanie i udzielanie innym osobom środków odurzających. Mężczyzna posiadał łącznie ponad 200 gramów amfetaminy i marihuany. W związku z popełnieniem przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymany 24-latek trafił do policyjnego aresztu.

REKLAMA:


Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz udzielania ich innym osobom. Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie wnioskował do prokuratury o zastosowanie wobec mieszkańca Garwolina tymczasowego aresztowania. Zaakceptowany przez prokuratora wniosek rozpatrzył garwoliński sąd, który w poniedziałek zdecydował o 3 miesięcznym areszcie dla mężczyzny. Za narkotykowy "biznes" grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Zajmujący się sprawą policjanci ustalają teraz kolejne fakty oraz inne osoby będące klientami podejrzanego i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.